AKADEMİK TERCÜME

Tüm bilim dallarında gerçekleştirilen Makale, Araştırma, Rapor, Tez, Ödev vb. gibi Akademik konulardaki çevirilerdir. Bozok Tercüme, kadrosundaki uzman ve deneyimli çevirmenleri ile bu Akademik Tercüme Hizmeti vermektedir.

Üniversitelerin Akademik personelinin yazmış oldukları Akademik makale çevirileri, ilgili konuda uzman olan Akademik Tercüman tarafından yapılmalıdır. Uluslararası dergilerde yayımlanacak olan bu makalelerin Akademik Seviyede olması Kaliteli Akademik Çeviri olması çok önemlidir. Makale haricinde yine aynı şekilde Akademik Tez konularının da çevirilerinde bu hususlar dikkate alınmaktadır. Konuya hakim Akademik Çevirmen tarafından yapılmalıdır.

Uluslararası yayımlanmış makale, tez vb. gibi farklı dillerdeki Akademik dokümanların Türkçeye çevirisi de ilgili alanda uzman Akademik tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Akademik Tercüme Bürosu olarak, Akademik Tercüme AnkaraAkademik Tercüme İstanbul ve Akademik Tercüme Bursa başta olmak üzere, Türkiye genelinde tüm üniversitelere ve Akademik personeline hizmet vermekteyiz.

Akademik çeviri fiyatları normal çevirilerden biraz daha farklıdır. Uzmanlık gerektiren Akademik terimler barındıran bu tür çeviriler normal çeviri türlerinden biraz daha pahalı olabilir. Akademik çevirileriniz için iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçerek, en uygun şekilde fiyat alabilirsiniz.

Akademik Çeviri belge ve konularından bazıları şunlardır:

Akademik Araştırma Tercümesi, Akademik Tercüme, Akademik Tez Tercümesi, Akademik Sunum Tercümesi, Bilimsel Akademik Tercüme, Öğrenci Ödev Tercümesi, Akademik Proje Tercümesi, Akademik Yayın Tercümesi, Akademik Metin / Yazı Tercümesi, Diploma Tercümesi, Kurs Belgeleri, Öğrenci Belgeleri, Sınav Belgeleri, Okul Evrakları, Akademik Başarı Belgeleri, Transkriptler, Akademik Başvuru Evrakları.

 

Akademik Çeviri başvurusu için tıklayınız

 

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası