ERMENİCE TERCÜME / ERMENİCE ÇEVİRİ

Ermenice tercüme; Ermenice, Hint-Avrupa dillerindendir. Ermeni Alfabesi ile yazılır. MÖ. 5. yüzyılda oluşturulmuş olup antik dillerdendir. Ermenistan Resmi Dili’dir. Günümüzde Ermenistan, Türkiye, Ortadoğu, Avrupa gibi yerlerde yaklaşık 6 milyon kişi tarafından kullanılmaktadır.

Ermenice tercüme

Ermenice Türkçe Tercüme veya Türkçe Ermenice Tercüme çok yoğun olarak kullanılmamakla birlikte bazı alanlarda çeviri ihtiyacı olabilmektedir. Bireysel bir takım evrakların çevirileri, Pasaport, Diploma, Doğum Belgesi, Ehliyet gibi bireysel Ermenice Belge Çevirisi yapılmaktadır. Ayrıca geçmiş dönemlerden kalma tarihi nitelikteki Ermenice Belgelerin çevirileri yapılmaktadır. Türkiye ile Ermenistan arasında ticari ilişkilerin durgun olması, Ermenice Türkçe Tercüme alanlarını daraltmaktadır. Buna rağmen Mahkeme Kararı, Vekaletname, Taahhütname, Muvafakatname, Sağlık Raporu, Hasta Raporu, Diploma, Transkript, Sürücü Belgesi, Doğum Belgesi, Ölüm Belgesi gibi burada sayamadığımız başkaca konu başlıklarında da Ermenice Türkçe Tercüme ve Türkçe Ermenice Çeviri Hizmeti vermekteyiz.

Ermenice belgelerin çevirileri Noter Yeminli Ermenice Tercüman tarafından yapılmaktadır. Özellikle İstanbul Yeminli Tercüme Bürosu, Ankara Tercüme Bürosu ve Bursa Tercüme Bürosu şubelerimiz başta olmak üzere tüm şehirlerimize bu hizmeti vermekteyiz. Belgelerinizi tarafımıza ulaştırmanız halinde, size en uygun çözümleri sağlamaktayız. Ofislerimize gelmeden de bu hizmeti alabilirsiniz. Ermenice Çeviri evraklarınızın, Yeminli Çevirilerini yapıp, gerekli ise noter onayı da yaparak adresinize kargo ile ücret siz bir şekilde iletmekteyiz.

Ermenice Tercüme Fiyatları, belge ve içeriklere göre belirlenmektedir. Çevirisi yapılacak belgeleri, iletişim kanallarımızdan bize ulaştırarak, en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Ermeni Harfleri, küçük ve büyük harflerle yazımı ve Parantez içinde bu harflerin Batı Ermenicesindeki okunuşları aşağıda yer almaktadır

աԱ (Ayp)

բԲ   (Pen)

գԳ  (Kim)

դԴ  (Ta)

եԵ   (Yeç)

զԶ   (Za)

էԷ    (E)

ըԸ    (It)

թԹ   (To)

ժԺ   (Je)

իԻ   (İni)

լԼ    (Lün)

խԽ  (He)

ծԾ   (Dza)

կԿ   (Gen)

հՀ   (Ho)

ձՁ   (Tza)

ղՂ   (Ğad)

ճՃ   (Ce)

մՄ   (Men)

յՅ    (Hi)

նՆ   (Nu)

շՇ    (Şa)

ոՈ    (Vo)

չՉ    (Ça)

պՊ   (Be)

ջՋ    (Çe)

ռՌ   (Ra)

սՍ    (Se)

վՎ   (Vev)

տՏ   (Dün)

րՐ    (Re)

ցՑ    (Tzo)

ւՒ    (Hün)

փՓ   (Pür)

քՔ    (Ke)

օՕ    (O)

ֆՖ    (F)

Ermenice tercüme, Ermenice çeviri


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
No: 199 Şişli - İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi
Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer – Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48


+