FRANSIZCA TERCÜME / FRANSIZCA ÇEVİRİ 

Fransızca Hint-Avrupa dil grubundan olup, Latin kökenli bir dildir. Fransa’nın resmi dili olmakla birlikte birçok ülkenin de resmi dili ya da ikinci dili olarak kullanılmaktadır. Avrupa da Belçika, Lüksemburg, İsviçre bu dili kullanmaktadır.  Avrupa dışında özellikle Afrika kıtasında çok yaygın olarak kullanılan dildir.  Kongo, Kamerun, Madagaskar, Fildişi Sahili, Nijer, Senegal, Gine, Çad, Ruanda, Burundi, Benin, Orta Afrika Cumhuriyeti gibi Orta Afrika ve Batı Afrika ülkelerinde resmi dil olarak kullanılır.  Fas, Cezayir, Tunus, Suriye, Lübnan bölgelerinde, Vietnam’da ve Kanada’da Fransızca konuşulmakta ve kullanılmaktadır. Dolayısıyla dünyanın birçok ülke ve bölgesinde Fransızca uluslararası geçerliliği olan bir dildir. Bu denli yaygın kullanılması dünya genelinde Fransızca Öğrenmek için geçerli bir sebeptir ve talep görmektedir. Çok sayıda Fransızca Sözlük ve Fransızca Translate uygulamalarına kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Fransızca Çeviri, Fransızca Tercüme, Fransızca Yeminli Tercüme, Fransızca Yeminli Çeviri, Fransızca Tercüman Ankara, Fransızca Tercüman İstanbul, Fransızca Noter Yeminli Tercüme, Fransızca Sözlü Tercüme, Kızılay Fransızca Tercüme, Fransızca Hukuki Tercüme, Fransızca Teknik

Bu kadar çok ülkede geçerli bir dil olması Fransızca Tercümeyi çok önemli kılmaktadır. Fransızca Tercüman, konusunda uzman ve deneyimli olmalıdır. Ayrıca Yeminli Fransızca Tercüman olması, resmi belgelerin onaylanması sürecinde zorunluluktur. Fransızca Tercüme Bürosu Ankara ve Fransızca Tercüme Bürosu Bursa olarak, tüm konularda Türkçe – Fransızca Tercüme ve Fransızca – Türkçe Tercüme yapmaktayız. Yine aynı şekilde Fransızca Tercüme Bürosu İstanbul ve tüm Türkiye genelinde Fransızca- Türkçe Çeviri ve Türkçe – Fransızca Çeviri hizmeti vermekteyiz. Noter Yeminli Fransızca Tercüman kadromuz ile kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmaktayız.

Bozok Tercüme olarak, Fransızca Teknik Tercüme,  Fransızca Ticari Tercüme, Fransızca Hukuki Tercüme,  Fransızca Akademik Tercüme,  Fransızca Tıbbi Tercüme Hizmeti vermekteyiz. Fransızca Çeviri hizmeti verdiğimiz bazı konu başlıkları aşağıda belirtilmiştir.

Fransızca Tıbbi Tercüme: Ameliyat raporları, Adli tıp raporları, Doktor raporları, Analiz raporları, Bilimsel makaleler, Hasta raporları, Hastane raporları, İlaç patentleri, İlaç prospektüsleri, Klinik raporlar, Medikal cihazlar, Medikal donanımlar, Medikal ürün patentleri, Prospektüsler, Raporlar, Reçeteler, Sağlık raporları, Sağlık sertifikaları, Tahlil sonuçları, Tıbbî araç – gereçler, Tıbbi belgeler, Tıbbi makaleler, Tıbbi raporlar, Tıbbi teşhis ve tedavi cihazları, Tıbbi uygulamalar, gibi konu ve belgelerde Fransızca Tıbbi Çeviri -Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Fransızca Hukuki Tercüme: Ticari Sözleşme ve Anlaşmalar, Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları, Beyanlar, İlamlar, Dilekçeler, Mevzuatlar, Kanunlar, Şartnameler, Genelgeler, Hukuki metinler, Hukuki makaleler, Hukuki yazışmalar,  Tebliğler, Tutanaklar, Tüzükler, Veraset İlamları, Yasalar, gibi konularda Fransızca Hukuki Çeviri– Tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Fransızca Ticari Tercüme: Analiz Sertifikaları, Akreditifler, Anlaşmalar, Beyannameler, Bilançolar, Ekstreler, Faturalar, Formlar, Gelir tabloları, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, Hesaplar, İbranameler, İhale Dokümanları, İhale Şartnameleri, Ürün Tanıtım Bilgileri, Kararlar, Kurul kararları, Mukaveleler, Muvafakatnameler, Poliçeler, Projeler, Raporlar, Resmi belgeler, Ruhsatlar, Senetler, Sertifikalar, Sigorta, Sirküler, Sözleşmeler, Şartnameler, Spesifikasyonlar, Taahhütnameler, Temliknameler, Ticaret Sicil Gazeteleri, Yazışmalar, Yönetmelikler gibi konularda Fransızca Ticari Çeviri – Tercüme Hizmeti vermekteyiz.

Fransızca Teknik Tercüme: Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, Teknik Resim ve Çizim Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Teknik Eğitim Tercümesi, Teknik Belge Tercümeleri, Teknik Metin Tercümeleri, Deney Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik /Elektronik alet tercümeleri, Tablo ve Gösterim Tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi konu ve belgelerde Teknik Fransızca Çeviri -Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Bunlar haricinde burada belirtemediğimiz, Fransızca Diploma Tercümesi, Fransızca Transkript Tercümesi, Fransızca Pasaport Tercümesi, Fransızca Kimlik Tercümesi, Fransızca Sürücü Belgesi Çevirisi, Fransızca İkamet Belgesi Tercümesi, Fransızca Emeklilik Evrakları Tercümesi gibi tüm konularda Noter Yeminli Fransızca Tercüme Hizmeti, Bozok Tercüme güvencesi ile verilmektedir.

Türkiye’nin her yerine bu hizmetleri ulaştırabilmekteyiz. Sizin adınıza Noter – Apostil onayı gerektiren belgelerinizin onaylarını yaparak, ücretsiz bir şekilde adresinize gönderiyoruz. Fransızca Tercüme Avrupa Yakası, Fransızca Tercüme Anadolu Yakası, Fransızca Tercüme Kızılay, Fransızca Tercüme İzmir, Fransızca Tercüme Bursa gibi hangi lokasyonda olursanız olun, Fransızca Tercüme Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fransızca Tercüme Ücretleri, belge içerik ve hacmine göre hesaplanmaktadır. 1000 karakter boşluksuz harf üzerinden birim baz alınarak Fransızca Tercüme Fiyatları belirlenir. Büyük hacimli işlerde toplam fiyat olarak da belirlenebilir.

Fransızca Sözlü Tercüme Ücreti ise günlük ya da saatlik olarak hesaplanmaktadır.

Fransızca Simultane Tercüme Ücreti de günlük olarak hesaplanır.

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası