HİNTÇE TERCÜME / HİNTÇE ÇEVİRİ  

Hintçe Tercüme; Hintçe, Hint-Avrupa dil ailesinin Hint grubundandır. Urduca ile benzerlik gösteren bir dildir. Hindistan’ın resmi dili ve anadili olmakla birlikte İngilizce de resmi dil olarak kullanılır. Ayrıca birçok yerel dil mevcuttur. Günümüzde Hindistan nüfusunu göz önüne aldığımızda milyonlarca kişi tarafından konuşulduğunu görebiliriz.

Her geçen zamanda Hintçe Çeviri noktasında talep artmaktadır. Her alanda gelişen ticari ve kültürel ilişkiler diğer ülkelerle olduğu gibi Hindistan ile de gelişmekte ve bu durum tercüme sektörüne de yansımaktadır. Hintçe Tercüme hususunda Bozok Tercüme olarak, Hintçe Noter Yeminli Tercüme kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

İlaç prospektüsleri, İlaç tanıtımları, Medikal araç-gereçler, Medikal donanımlar, Medikal cihazlar, İlaç patentleri, Tıbbi belgeler, Tıbbî araç – gereçler, Tıbbi makaleler, Alternatif Tıp alanında çalışmalar, Tıbbi ürün lisansları, Sağlık sertifikaları, Medikal yayınlar, Klinik deneyler, Sağlık raporları gibi konu başlıklarında Hintçe Türkçe Tıbbi Tercüme ve Türkçe Hintçe Tıbbi Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dilekçeler, Beyanlar, Mevzuatlar, Şartnameler, Tebliğler, Hukuki Sözleşmeler, Ticari Anlaşmalar, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Mevzuatlar, Yönetmelikler, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları gibi konu başlıklarında Hintçeden Türkçeye  ve Türkçeden Hintçeye Hukuki Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Analiz Sertifikaları, Faturalar, İmza Sirküleri, Bilançolar, İhale Şartnameleri, Ürün Tanıtım Bilgileri, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, Spesifikasyonlar, Ticaret Sicil Gazeteleri, Hesap Ekstreleri, Gelir tabloları, Sigorta Poliçeleri, Sertifikalar, Formlar, Beyannameler, Davetiyeler, Taahhütnameler, Kurul kararları gibi konu başlıklarında Hintçe Türkçe Ticari Tercüme ve Türkçe Hintçe Noter Yeminli Tercüme – Ticari Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Teknik Şartname, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri, Teknik Resim ve Çizim Tercümeleri, Laboratuvar Sistemleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Teknik Belge Tercümeleri, Elektrik /Elektronik alet tercümeleri, Tablo ve Gösterim Tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri gibi konu başlıklarında Hintçe Türkçe Teknik Tercüme ve Türkçe Hintçe Teknik Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Hintçe tercüme

Bunların dışında tüm bilim dallarında gerçekleştirilen Araştırma, Makale, Tez, Rapor, Ödev gibi Akademik alandaki çalışmalarınızın çevirileri, profesyonel ve akademik personelden oluşan Hintçe tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Her türlü akademik metin, konusunda uzman ve deneyimli yeminli Hintçe tercümanlarımız tarafından doğru terminoloji seçimi ve oluşturulması konusunda hassasiyet gösterilerek ve zamanında teslim ilkesi ile tercüme edilmektedir.

Tercüme Bürosu Ankara, Tercüme Bürosu İstanbul ve Hintçe Tercüme Bürosu Bursa şubelerimiz başta olmak üzere, Türkiye’nin her noktasında bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mail yoluyla veya telefonla arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Tercüme Fiyatları, bin karakter birim fiyat üzerinden hesaplanmaktadır.

 

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
No: 199 Şişli - İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi
Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer – Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48


+