İBRANİCE TERCÜME / İBRANİCE ÇEVİRİ

İsrail’in resmi dili olan İbranice, Sami dillerindedir. İbrani Alfabesi 22 harften oluşup, sağdan sola doğru yazılan kadim dillerden biridir. İsrail dışında farklı ülkelerdeki Yahudiler tarafından da konuşulmaktadır.

Noter Yeminli İbranice Tercüman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli olan İbranice Tercümanlarımız ile Akademik, Edebi, Ticari, Teknik, Tıbbi alanlarda bu hizmeti vermekteyiz. Diploma, Pasaport, Kimlik, Ehliyet, Doğum Belgesi, Nüfus Kayıt Örneği, Evlenme Belgesi, Sınav Belgeleri gibi birçok bireysel bazlı evrakların İbranice Tercümeleri Bozok Tercüme güvencesi ile yapılmaktadır.

İbranice Ticari Tercüme alanında; Analiz Sertifikaları, İhale Dosyaları, İhale Şartnameleri, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, Gelir tabloları, Bilanço Tabloları, Beyannameler, Faturalar, Hesap Ekstreleri, Davetiyeler, Spesifikasyonlar, Sertifikalar, Sözleşmeler, İmza Sirküleri, Yönetmelikler, Kurul kararları ve burada belirtemediğimiz tüm başlıklarda İbranice Ticari Çeviri Hizmeti vermekteyiz.

İbranice Tıbbi Tercüme alanında; Doktor Raporları, Araştırma Raporları, Bilimsel Makaleler, Ameliyat Raporları, Adli Tıp Raporları, Reçeteler, Hastane raporları, Sağlık sertifikaları, Sağlık Raporları, İlaç Prospektüsleri, Medikal Araç-Gereçler, Medikal Cihazlar, Tıbbi Belgeler, Tıbbi Makaleler, Patent Başvuruları, İlaç Katalogları ve burada belirtemediğimiz tüm başlıklarda İbranice Tıbbi Çeviri Hizmeti vermekteyiz.

İbranice Hukuki Tercüme alanında; Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Dava Dilekçeleri, Distribütörlük Sözleşmeleri, Toplantı Tutanakları, Uluslararası Anlaşmalar, Beyanlar, Hukuki Sözleşmeler, Ticari Sözleşmeler, Şartnameler, Mevzuatlar, Ruhsatlar, Tutanaklar, Tüzükler, Hukuki Makaleler ve burada belirtemediğimiz tüm başlıklarda İbranice Hukuki Çeviri Hizmeti vermekteyiz.

İbranice Teknik Tercüme alanında; Teknik Şartname Tercümeleri, Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Deney Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri, Teknik Resim ve Çizim Tercümeleri, Teknik Belge Tercümeleri, Tablo ve Gösterim Tercümeleri ve burada belirtemediğimiz tüm başlıklarda İbranice Hukuki Çeviri Hizmeti vermekteyiz.

İbranice Tercüme İstanbul, İbranice Tercüme Ankara ve İbranice Tercüme Bursa başta olmak üzere, Türkiye’nin her noktasında İbranice Tercüme Hizmeti vermekteyiz. Bunların dışında İbranice Sözlü Tercüme ve Simultane Tercüme Hizmeti de verilmektedir.

İbranice Tercüme Fiyatları bin karakter birim fiyat üzerinden hesaplanmaktadır. Yoğun hacimli tercüme projelerinizde toplam fiyatlandırma da yapılabilir.

İbrani Alfabesi

א alef
ב bet
ג gimel
ד dalet
ה he
ו vav
ז zayın
ח khet
ט tet
י yud
כך kaf
ל lamed
מם mem
נן nun
ס sameh
ע ayın
פף pe
צץ tsadik
ק kuf
ר reş
ש sin
ת tav

İbranice Sayılar – İbranice Rakamlar

אפס 0
אחד 1
שני 2
שלוש 3
ארבעה 4
חמש 5
שש 6
שבע 7
שמונה 8
תשע 9
עשר 10

Etiketler: İbranice Çeviri İbranice Tercüme İbranice Yeminli Tercüme İbranice Yeminli Çeviri İbranice Tercüman Ankara İbranice Tercüman İstanbul İbranice Noter Yeminli Tercüme Kızılay İbranice Tercüme İbranice Tercüman İbranice Teknik Tercüme

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası