İNGİLİZCE TERCÜME / İNGİLİZCE ÇEVİRİ

İngilizce dünya üzerinde en yaygın olarak kullanılan dildir. Birçok ülkenin resmi dili olmakla birlikte hemen her ülke için ikinci bir dil özelliği taşımaktadır. Bu yaygın kullanım İngilizce öğrenme kolaylıklarını beraberinde getirir. İngilizce kelimeler birçok dile geçmiş durumdadır. Ülkemizde de günlük konuşma dilinde birçok ingilizce kelime, ingilizce sözingilizce deyimler, ingilizce kısaltmalar görmek mümkündür. Çok sayıda ingilizce sözlük ve özellikle online ingilizce sözlük her an ulaşılabilinir durumdadır.

İngilizce Çeviri, İngilizce Tercüme, İngilizce Yeminli Tercüme, İngilizce Tercüme, İngilizce Tercüman Ankara, İngilizce Tercüman İstanbul, İngilizce Teknik Tercüme, İngilizce Teknik Çeviri, İngilizce Noter Yeminli Tercüme, İngilizce Sözlü Tercüme, Kızılay İngilizce Tercüme

Ülkelerarası ticarette çoğu ülke anadilini kullanmakla birlikte İngilizce dilini de kullanmaktadır. Bu da çeviri sektöründe İngilizce tercüme – İngilizce çeviri hakimiyetini getirmiştir. Hemen herkes İngilizce öğreniyor veya İngilizce konuşma yapıyor olsa da çeviri yapmak, tamamen profesyonellik isteyen bir durumdur. Özellikle üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Dil edebiyat, öğretmenlik, İngilizce mütercim tercümanların yanında İngilizce eğitim veren üniversitelerde mezun kişiler de İngilizce çeviri yapabilmektedir.

Yeminli İngilizce Tercümanı olmak için sadece ilgili bölümlerden mezun olmak yeterli olmaz. İngilizce yeminli tercüman olmak için Türkiye’nin herhangi bir noterinden İngilizce Yemin Zaptı çıkarılması gereklidir. Ayrıca adliyelerde ve tapu dairelerinde yeminli tercümanlık yapabilmek için adliyelerden alınan Adli Bilirkişi Tercümanı belgesi alması gerekecektir.

Diğer tüm dillerde olduğu gibi İngilizce dilinde de uzmanlık alanları olup, bunlar;

İngilizce Teknik Tercüme / Çeviri

İngilizce Hukuki Tercüme /Çeviri

İngilizce Tıbbi Tercüme /Çeviri

İngilizce Akademik Tercüme /Çeviri

İngilizce Ticari Tercüme /Çeviri

İngilizce Edebi Tercüme /Çeviri

İngilizce Sözlü – Ardıl Tercüme /Çeviri

İngilizce Simultane Tercüme /Çeviri

gibi başlıklar altında değerlendirilebilir. Bunlara ilaveten İngilizce Redaksiyon da bir başlık olarak sıralanabilir.

Yukarıda belirtilen her bir uzmanlık gerektiren alanlarda Noter Yeminli İngilizce Tercüman ya da sadece İngilizce Tercüman olarak adlandırabileceğimiz tercümanlarımız tarafından İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri hizmetini Bozok Tercüme güvencesi ile sunmaktayız.

İngilizce Tercümenin hızlı bir şekilde kaliteli ve uygun fiyatlara yapılması profesyonellik gerektiren bir durumdur. İngilizce tercüme fiyatları hesaplamasında bu üç özellik göz önünde bulundurularak, en makul fiyatlandırma yapılmaktadır. İngilizce çeviri fiyatları birim fiyat üzerinden ya da büyük hacimli projelerde toplam fiyat üzerinden yapılmaktadır. Tüm çeviri işlerimizde kendimizi müşteri yerine koyarak empati yapıp, tüm süreçleri buna göre yönetiriz.

İngilizce Tercüme Ankaraİngilizce Tercüme İstanbul ve İngilizce Tercüme Bursa başta olmak üzere, Türkiye’nin her bir köşesine İngilizce Tercüme/Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası