İSPANYOLCA TERCÜME / İSPANYOLCA ÇEVİRİ

İspanyolca Noter Yeminli Tercüme; İspanyolca Hint-Avrupa dil grubundan olan İspanyolca, dünya genelinde en çok konuşulan dillerden biridir. İspanya’nın resmi dili olmakla birlikte özellikle orta ve güney Amerika’da birçok ülkenin resmi dilidir. Resmi dili İspanyolca olan ülkeler; İspanya, Meksika, Arjantin, Venezuela, Küba, Bolivya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Honduras, Guetamala, Nikaragua, Uruguay, El Salvador, Dominik Cumhuriyeti, Panama. Amerika Birleşik Devletlerinde de özellikle güney eyaletlerinde milyonlarca kişi tarafından konuşulmaktadır. İspanya içerisinde bazı bölgelerde kullanılan Katalanca, Baskça, Galiçyaca dilleri, İspanyolcaya çok yakın ama farklı dillerdir. Dünya üzerinde bu kadar yaygın ülkede kullanılması, Çeviri sektöründe de çok önemli bir yerde bulunmasını sağlamaktadır. Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de İspanyolca Çeviri Hizmetleri, ihtiyaç duyulan ve yoğun olarak talep gören bir dildir.

İspanyolca tercüme

İspanyolca Çeviri konusunda, her türden belge –doküman çevirileri yapılmaktadır. Pasaport, Kimlik, Ehliyet, Diploma, Transkript, ÖSYM Sınav Belgeleri, Doğum belgesi, Evlenme Cüzdanı, İkamet Belgesi, Banka Hesap Ekstreleri, Sağlık Raporları, Sigorta Poliçeleri gibi burada sayamadığımız tüm dokümanların Türkçe İspanyolca Tercüme ve İspanyolca Türkçe Tercüme hizmeti, Bozok Tercüme tarafından verilmektedir.

Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Mevzuatlar, Yönetmelikler, Distribütörlük Sözleşmeleri, Toplantı Tutanakları, Dava Dilekçeleri, İlamlar, Hukuki makaleler, Ticari Sözleşmeler, Tebliğler, Veraset İlamları, Şartnameler, Genelgeler, Tutanaklar gibi hukuki konularda İspanyolca Hukuki Tercüme hizmeti, Noter Yeminli İspanyolca Tercüman kadromuz tarafından verilmektedir.

Sağlık Raporları, Adli Tıp Raporları, Analiz Raporları, Reçeteler, Doktor Raporları, Tahlil sonuçları, Bilimsel Tıbbi Makaleler, Klinik Deneyler, Klinik Raporlar, İlaç Prospektüsleri, Hastane raporları, Hasta raporları, Medikal Cihazlar, Medikal Araç-Gereçler, Tıbbi aletler, Tıbbi cihaz patentleri, Tıbbi Makaleler, Tıbbi uygulamalar gibi burada belirtemediğimiz tüm Medikal ve Tıbbi içerikli konularda İspanyolca Tıbbi Çeviri hizmeti, Noter Yeminli İspanyolca Tercüman kadromuz tarafından verilmektedir.

Analiz Sertifikaları, Beyannameler, İmza Sirküleri, İhale Şartnameleri, İhale Dosyaları, Gelir Bilanço Tabloları, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, Akreditifler, Faturalar, Mukaveleler, Hesap Ekstreleri, Sigorta Poliçeleri, Sözleşmeler, Şartnameler gibi burada belirtemediğimiz tüm ticari içerikli konularda İspanyolca Ticari Tercüme hizmeti, Yeminli İspanyolca Tercüman kadromuz tarafından verilmektedir.

Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık, Teknik Resim ve Çizim Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Teknik Eğitim Tercümesi, Teknik Belge Tercümeleri, Deney Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik /Elektronik Alet Tercümeleri, Tablo ve Gösterim Tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi burada belirtemediğimiz tüm teknik içerikli konularda İspanyolca Teknik Tercüme hizmeti, Yeminli İspanyolca Tercüman kadromuz tarafından verilmektedir.

Bunların dışında Edebi, Akademik, Sanatsal, Dini tüm alanlarda İspanyolca Türkçe ile Türkçe İspanyolca Çeviri Hizmeti vermekteyiz. İspanyolca Sözlü Tercüme ve İspanyolca Simultane Tercüme ihtiyaçlarınızda, alanında uzman ve deneyimli tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz. İspanyolca Ardıl Çeviri Fiyatları ile İspanyolca Simultane Çeviri Fiyatları, işin konusuna ve süresine göre hesaplanmaktadır. Sözlü Tercüme Fiyatları hakkında bilgi almak için, iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Yazılı Tercüme Fiyatları ise bin karakter birim fiyat üzerinden hesaplanmaktadır.

İspanyolca Tercüman İstanbul, İspanyolca Tercüman Ankara ve İspanyolca Tercüman Bursa başta olmak üzere, Türkiye’nin her noktasında tercüme hizmeti alabilirsiniz. Evraklarınızı e-mail ya da posta yolu ile bize ulaştırmanız halinde, İspanyolca Çeviri yapılıp gerekli ise noter ve apostil onayları da yapılarak, ücretsiz kargo ile adresinize gönderilmektedir.

 

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
No: 199 Şişli - İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi
Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer – Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48


+