JAPONCA TERCÜME / JAPONCA ÇEVİRİ

Japonya’nın resmi dili olan Japonca, bu ülkede ve ülke dışındaki Japonlarca konuşulan bir dildir. Düşey sütunlar halinde sağdan sola yazılmaktadır. Japon alfabesi hecelerden oluşur.

Japonca Çeviri, Japonca Tercüme, Japonca Yeminli Tercüme, Japonca Yeminli Çeviri, Japonca Tercüman Ankara, Japonca Tercüman İstanbul, Japonca Noter Yeminli Tercüme, Kızılay Japonca Tercüme, Japonca Tercüman, Japonca Teknik Tercüme, Japonca Tercüme Bürosu

Japonca Yeminli Tercüman kadrosu ile hizmet veren Bozok Tercüme,  her tür ve konuda Japonca Türkçe Tercüme ve Türkçe Japonca Tercüme hizmeti vermektedir. Teknik, Ticari, Hukuki, Edebi, Akademik, Ardıl, Simultane, Noter Yeminli Japonca Tercüme hizmetleri, uygun fiyat garantisi ile verilmektedir.

JAPONCA TERCÜME FİYATLARI

Japonca Tercüme Fiyatları 1000 karakter (boşluksuz harf) üzerinden değerlendirilmekte olup, 1000 karakter 1 sayfaya tekabül eder. Belgenin içeriğine ve hacmine göre fiyatlandırmalar yapılabilir. Japonca Çeviri işleriniz için bize telefon ile ulaşabilir, mail gönderebilir ya da  “Online Başvuru” formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Japonca Tıbbi Tercüme, tıp alanında hekim, akademisyen, ecza ve medikal konulara hakim profesyonel Yeminli Japonca Tercüman kadromuz tarafından gerçekleştirilen çevirilerdir. Örnek olarak bazı konu başlıklarını şu şekilde sıralayabiliriz: Ameliyat Raporları, Adli Tıp Raporları, Doktor Raporları, Analiz Raporları, Araştırma Raporları, Bilimsel Makaleler, Bilimsel Raporlar, Hasta Raporları, Hastane Raporları, İlaç katalogları, İlaç Patentleri, Klinik Deneyler, Klinik Raporlar, Medikal Araç-Gereçler, Medikal Cihazlar, Medikal Donanımlar, Prospektüsler, Reçeteler, Sağlık raporları, Sağlık Sertifikaları, Tahlil Sonuçları vb. belgeler.

Japonca Hukuki Tercüme, Ulusal ve Uluslararası hukuk konusunda uzman hukukçu Japonca Tercümanı tarafından verilen yazılı tercüme hizmetleridir.  Japonca Hukuki Çeviri başlıklarına örnek verecek olursak; Hukuki ve Ticari Sözleşme ve Anlaşmalar, Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Mevzuatlar, Yönetmelikler, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları, Beyanlar, Belgeler, Dilekçeler, Kanunlar, Şartnameler, Genelgeler, Başvurular, Hukuki Metinler, Hukuki Makaleler, Hukuki Yazışmalar,  Tebliğler, Tutanaklar, Tüzükler, Vekaletnameler vb. belgeler.

Japonca Ticari Tercüme, konusunda uzman ve profesyonel Japonca Çevirmen kadromuz tarafından verilen hizmettir. Örnek olarak; Analiz Sertifikaları, Akreditifler, Anlaşmalar, Başvurular, Belgeler, Beyannameler, Bilançolar, Davetiyeler, Ekstreler, Faturalar, Fermanlar, Formlar, Gelir tabloları, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, İbranameler, İhale Dokümanları, İhale Şartnameleri, Ürün Tanıtım Bilgileri, İhale Dosyaları, Kefaletname, Kimlik, Konşimento Kontratları, Kurul Kararları, Poliçeler, Projeler, Raporlar, Resmi Belgeler, Ruhsatlar, Senetler, Sertifikalar, Sigorta, Sirküler, Sözleşmeler, Şartnameler, Spesifikasyonlar, Taahhütnameler, Ticaret Sicil Gazeteleri gibi belge ve konu başlıkları sayılabilir.

Japonca Teknik Tercüme, akademisyen, mühendis, ilgili teknik konusunda uzman, Japonca Teknik Tercüman ekibimiz tarafından verilen tercüme hizmetidir. Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, Teknik Resim ve Çizim Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Teknik Sistem Tercümeleri, Laboratuar Sistemleri, Teknoloji Tercümeleri, Teknik Eğitim Tercümesi, Teknik Belge Tercümeleri, Teknik Metin Tercümeleri, Deney Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik /Elektronik Alet Tercümeleri, Tablo ve Gösterim Tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi konu ve belgeler bu başlık altında sıralanabilir.

Japonca Akademik Tercüme, Japonca Edebi Tercüme, Japonca Sözlü Tercüme, Japonca Simultane Tercüme, Yeminli Japonca Tercüman ekibimiz tarafından sağlanan diğer hizmetlerimizdir.

Japonca Tercüman Ankara, Japonca Tercüme Bursa ve Japonca Tercüman İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde Japonca Türkçe Tercüme ve Türkçe Japonca Tercüme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası