JAPONCA TERCÜME / JAPONCA ÇEVİRİ

Japonca Noter Yeminli Tercüme; Japonya’nın resmi dili olup bu ülkede ve ülke dışındaki Japonlarca konuşulan bir dildir. Düşey sütunlar halinde sağdan sola yazılmaktadır. Japon alfabesi hecelerden oluşur.

Japonca Yeminli Tercüman kadrosu ile hizmet veren Bozok Tercüme,  her tür ve konuda Japonca Türkçe Tercüme ve Türkçe Japonca Çeviri hizmeti vermektedir. Teknik, Ticari, Hukuki, Edebi, Akademik, Ardıl, Simultane, Noter Yeminli Japonca Tercüme hizmetleri, uygun fiyat garantisi ile verilmektedir.

Japonca tercüme

JAPONCA TERCÜME FİYATLARI

Tercüme Fiyatları 1000 karakter (boşluksuz harf) üzerinden değerlendirilmekte olup, 1000 karakter 1 sayfaya tekabül eder. Belgenin içeriğine ve hacmine göre fiyatlandırmalar yapılabilir. Japonca Çeviri işleriniz için bize telefon ile ulaşabilir, mail gönderebilir ya da  “Online Başvuru” formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Japonca Tıbbi Tercüme, tıp alanında hekim, akademisyen, ecza ve medikal konulara hakim profesyonel Yeminli Japonca Tercüman kadromuz tarafından gerçekleştirilen çevirilerdir. Örnek olarak bazı konu başlıklarını şu şekilde sıralayabiliriz: Ameliyat Raporları, Adli Tıp Raporları, Doktor Raporları, Analiz Raporları, Araştırma Raporları, Bilimsel Makaleler, Bilimsel Raporlar, Hasta Raporları, Hastane Raporları, İlaç katalogları, İlaç Patentleri, Klinik Deneyler, Klinik Raporlar, Medikal Araç-Gereçler, Medikal Cihazlar, Medikal Donanımlar, Prospektüsler, Reçeteler, Sağlık raporları, Sağlık Sertifikaları, Tahlil Sonuçları vb. belgeler.

Hukuki Tercüme, Ulusal ve Uluslararası hukuk konusunda uzman hukukçu Japonca Tercümanı tarafından verilen yazılı çeviri hizmetleridir.  Japonca Hukuki Çeviri başlıklarına örnek verecek olursak; Hukuki ve Ticari Sözleşme ve Anlaşmalar, Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Mevzuatlar, Yönetmelikler, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları, Beyanlar, Belgeler, Dilekçeler, Kanunlar, Şartnameler, Genelgeler, Başvurular, Hukuki Metinler, Hukuki Makaleler, Hukuki Yazışmalar,  Tebliğler, Tutanaklar, Tüzükler, Vekaletnameler vb. belgeler.

Ticari Tercüme, konusunda uzman ve profesyonel Japonca Çevirmen kadromuz tarafından verilen hizmettir. Örnek olarak; Analiz Sertifikaları, Akreditifler, Anlaşmalar, Başvurular, Belgeler, Beyannameler, Bilançolar, Davetiyeler, Ekstreler, Faturalar, Fermanlar, Formlar, Gelir tabloları, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, İbranameler, İhale Dokümanları, İhale Şartnameleri, Ürün Tanıtım Bilgileri, İhale Dosyaları, Kefaletname, Kimlik, Konşimento Kontratları, Kurul Kararları, Poliçeler, Projeler, Raporlar, Resmi Belgeler, Ruhsatlar, Senetler, Sertifikalar, Sigorta, Sirküler, Sözleşmeler, Şartnameler, Spesifikasyonlar, Taahhütnameler, Ticaret Sicil Gazeteleri gibi belge ve konu başlıkları sayılabilir.

Teknik Tercüme, akademisyen, mühendis, ilgili teknik konusunda uzman, Japonca Teknik Tercüman ekibimiz tarafından verilen çeviri hizmetidir. Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, Teknik Resim ve Çizim Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Teknik Sistem Tercümeleri, Laboratuvar Sistemleri, Teknoloji Tercümeleri, Teknik Eğitim Tercümesi, Teknik Belge Tercümeleri, Teknik Metin Tercümeleri, Deney Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik /Elektronik Alet Tercümeleri, Tablo ve Gösterim Tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi konu ve belgeler bu başlık altında sıralanabilir.

Japonca Akademik Çeviri, Japonca Edebi Çeviri, Japonca Sözlü Tercüme, Simultane Tercüme, Yeminli Tercüman ekibimiz tarafından sağlanan diğer hizmetlerimizdir.

Ankara Çeviri Bürosu, Bursa Çeviri Bürosu ve İstanbul Çeviri Bürosu başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde Japonca Türkçe ve Türkçe Japonca Çeviri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa - 1

Bağlarbaşı Mahallesi 1.Hürriyet Caddesi Dağlar Apt. No: 182 İç Kapı No: 3 Osmangazi/ Bursa
TEL : +90 224 245 75 75
GSM : +90 530 037 28 75

Bursa - 2

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mah. Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer/Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad.
Cevher Apt: 3/2 Kat: 1 Mecidiyeköy/İstanbul
GSM: +90 537 215 81 48


+