KIZILAY TERCÜME BÜROLARI

Çankaya ilçesinin bir semti olan Kızılay, Ankara’nın en merkezi yeridir. Ankara Tercüme Büroları genellikle Kızılay bölgesinde toplanmıştır, birçok Ankara Noteri de Kızılay semtinde bulunmaktadır.

Kızılay Tercüme Bürosu olan Bozok Tercüme, Atatürk Bulvarı üzerinde olup tüm dillerde Noter Yeminli Tercüme Hizmeti veren bir çeviri bürosudur. Dünyada yaygın olarak kullanılan diller yanında yerel dillerde de Tercüme Hizmeti vermektedir. Aşağıda bu dillerden bazıları belirtilmiştir.

Kızılay İngilizce Tercüme  

Kızılay Almanca Tercüme  

Kızılay Fransızca Tercüme  

Kızılay İtalyanca Tercüme  

Kızılay İspanyolca Tercüme  

Kızılay Rusça Tercüme  

Kızılay Ukraynaca Tercüme  

Kızılay Arapça Tercüme  

Kızılay Farsça Tercüme  

Kızılay Felemenkçe Tercüme  

Kızılay Bulgarca Tercüme  

Kızılay Romence Tercüme  

Kızılay Portekizce Tercüme  

Kızılay Sırpça Tercüme  

Kızılay Yunanca Tercüme  

Kızılay Macarca Tercüme  

Kızılay Çekçe Tercüme  

Kızılay Çince Tercüme  

Kızılay Korece Tercüme  

Kızılay Japonca Tercüme  

Kızılay Boşnakça Tercüme  

Kızılay Azerice Tercüme  

Kızılay Kazakça Tercüme  

Kızılay Türkmence Tercüme  

Kızılay Özbekçe Tercüme  

Kırgızca Tercüme İstanbul

Kızılay Hırvatça Tercüme  

Kızılay Slovence Tercüme  

Kızılay Slovakça Tercüme  

Kızılay İsveççe Tercüme  

Kızılay Norveççe Tercüme  

Kızılay Danca Tercüme  

Kızılay Arnavutça Tercüme  

Kızılay İbranice Tercüme  

Tüm bu dillerdeki çeviriler Noter Yeminli Tercüman ekibi tarafından yapılmaktadır. Akademik Tercüme, Hukuki Tercüme, Teknik Tercüme, Ticari Tercüme, Tıbbi Tercüme, Sözlü Tercüme, Simultane Tercüme gibi çeviri sektörünün tüm alanlarında Yeminli Çevirmenler tarafından bu hizmetler verilmektedir.

Pasaport Tercümesi, Kimlik Tercümesi, Ehliyet Tercümesi, Diploma Tercümesi, Transkript Tercümesi, İkamet Tercümesi, Doğum Belgesi Tercümesi, Evlenme Cüzdanı Tercümesi, Adli Sicil Belgesi Tercümesi gibi burada belirtemediğimiz dokümanların Türkçeden diğer tüm dillere ve yine diğer dillerden Türkçe diline çevirileri Yeminli Tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Kızılay Bozok Tercüme, “uygun fiyata kaliteli hizmet” sunma prensibi ile hareket eden bir firmadır. Tercüme Fiyatları, çeviri yapılan dile göre ve içerik ile hacme göre değişmekle birlikte, makul olan en uygun hesaplamalarla yapılmaktadır.

Çevirilerinizi Kızılay Tercüme Bürolarına gelmeden de yaptırabilirsiniz. Kızılay Bozok Tercüme iletişim adresleri üzerinden e-mail veya posta yoluyla çeviri dokümanlarını ulaştırarak uygun fiyata Tercüme Hizmeti alabilirsiniz. Gerekli ise noter ve apostil onayları da yaptırılarak adresinize kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Etiketler:

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası