ROMENCE TERCÜME / ROMENCE ÇEVİRİ

ROMENCE TERCÜME / ROMENCE ÇEVİRİ

Romence, Hint-Avrupa dil grubuna bağlı Latin dillerinden Doğu Romen kolundandır. Romanya ve Moldova Cumhuriyeti’nin resmi dilidir. Romence alfabesi Latin alfabesidir.

Romence Çeviri, Romence Tercüme, Romence Yeminli Tercüme, Romence Yeminli Çeviri, Romence Tercüman Ankara, Romence Tercüman İstanbul, Romence Noter Yeminli Tercüme, Kızılay Romence Tercüme, Romence Tercüman, Romence Tercüme Ofisi, Romence Tercüme Bürosu

Romence Tercüme, ülkemizde yaygın olarak kullanılan çeviri dillerinden biridir. Romanya-Moldova ve Türkiye arasındaki Ticari, Kültürel, Turizm vb. tüm başlıklarda gelişen ilişkilere bağlı olarak, Romence Çeviri ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. Özellikle iki ülke vatandaşları arasında aile birleşimi- evlilik yaygındır. Buna bağlı olarak Nikah Dairelerine ibraz edilmesi gereken Romence Doğum Belgesi Tercümesi, Romence Bekarlık Belgesi Tercümesi, Romence Boşanma Kararı Tercümesi ve Romence Pasaport Tercümesi yaygın olarak yapılmaktadır. Bu tür belgeler Romanya ya da Moldova’dan alındığı zaman mutlaka Apostil Onayı da yaptırılarak Türkiye’ye getirilmelidir. Türkiye’de Yeminli Tercüme Büroları vasıtasıyla Romence Yeminli Tercüman tarafından çevirileri yapılmalı ve Noter onayı da yaptırılarak, Nikah Dairelerine ibraz edilmedir.

Türk firmalarının Romanya ve Moldova’da yatırımlarının her geçen zamanda artarak devam etmesiyle bu alanda Romence Tercüme ihtiyacı artmaktadır. Romence Ticari Tercüme, Romence Teknik Tercüme ve Romence Hukuki Tercüme alanlarında çeviri hacmi buna bağlı olarak artış göstermektedir. Özellikle Türk Şirketlerinin İmza Sirküleri, Şirket Kuruluş Belgeleri, Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi, Vergi Levhası, İş Bitirme Belgeleri Çevirisi gibi şirketlere ait bilgiler içeren dokümanların Türkçe Romence Tercüme ve Romence Türkçe Tercüme işlemleri yoğun olarak yapılmaktadır. Aynı şekilde Romanya ya da Moldova’da İhaleye giren firmaların çeviri ihtiyaçları noktasında; İhale Teknik Şartnamesi, İhale Dokümanları gibi belgelerin Romence Türkçe Yeminli Tercüme yapılması noktasında da Bozok Tercüme olarak hizmet vermekteyiz.

Romence Diploma Tercümesi, Romence Transkript Tercümesi, Romence Doğum Belgesi Tercümesi, Romence Kimlik Tercümesi, Romence Ehliyet Tercümesi gibi bireysel dokümanların çevirileri uygun fiyatlarla ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Romence Tercüme İstanbulRomence Tercüme Ankara ve Romence Tercüme Bursa şubelerimiz başta olmak üzere, bize ulaşabilir, mail ya da posta yoluyla evraklarınızı gönderebilirsiniz. Romence Türkçe Yeminli Tercüme veya tersi yönde Türkçe Romence Yeminli Tercüme yaparak, eğer gerekli ise Noter ve Apostil onaylarını sizin adınıza yaparak, adresinize ücretsiz kargo ile teslim edebiliriz.

Romence Sözlü Tercüme ve Romence Simultane Tercüme Hizmetimiz de mevcut olup, ihtiyaçlarınıza göre Yeminli Tercüman temini sağlayabiliriz. Romence Sözlü Tercüme Fiyatları ve Simultane Tercüme Fiyatları, işin konusuna ve zamanına göre değişkenlik göstermektedir. Net fiyat hesaplaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Romence Tercüme Fiyatları yazılı olarak ise, 1000 karakter üzerinden değerlendirilmektedir.

Romence Tercüme Hizmeti verdiğimiz bazı lokasyonlar aşağıda belirtilmiştir:

Romence Tercüme Bürosu İstanbul

Romence Tercüme Bürosu Ankara

Romence Tercüme Bürosu Bursa

Romence Tercüme Bürosu Adana

Romence Tercüme Bürosu Mersin

Romence Tercüme Bürosu Antalya

Romence Tercüme Bürosu Konya

Romence Tercüme Bürosu Bolu

Romence Tercüme Bürosu Kayseri

Romence Tercüme Bürosu Tekirdağ

Romence Tercüme Bürosu Kocaeli

Romence Tercüme Bürosu Gebze

Romence Tercüme Bürosu Kızılay

Romence Tercüme Bürosu Şişli

Romence Tercüme Bürosu Kadıköy

Romence Tercüme Bürosu İzmir

Romence Tercüme Bürosu Beşiktaş

Romence Tercüme Bürosu Bakırköy

Romence Tercüme Bürosu Sincan

Romence Tercüme Bürosu Çankaya

 

Etiketler: 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Kanyon Ofis Binası, Büyükdere Caddesi
No:185 Kat:6 34394, Levent/Şişli
TEL : +90 212 319 77 47
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi
Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer – Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48


+