TİCARİ TERCÜME

Ticari Tercüme konusunda bilgi vermeye başlamadan önce ticaret hakkında kısa bilgilendirme yapmak iyi olacaktır. Ticaret kavramı, insanlık tarihi ile başlayan bir kavramdır. Günümüzde bireylerden ziyade şirket kavramı ile neredeyse eşanlamlı hale gelmiştir, diyebiliriz. Ticaret hayatı son yüzyılda çok mesafe kat etmiş günümüzde ise çok daha yoğun bir biçimde dünyanın hemen her yeri birbirleri ile Ticaret yapar hale gelmiştir.

Ticaret Kanunu oluşturulmuştur. Uluslararası Ticaret Mahkemeleri vardır ve büyük Ticari davalar bu mahkemelerce karara bağlanmaktadır. Ticaret Bakanlığı ile buna bağlı Ticaret Odaları, Sanayi Odaları ticareti organize eden kurumlardır. İşte bu noktada ticaret sektöründe çeviri faktörü daha da önem kazanmaktadır. Ticari Terimlere hakim, alanında uzman Yeminli Ticari Tercüman tarafından bu hizmet sağlanmalıdır.

Ticari Tercüme İstanbulTicari Çeviri Ankara, Ticari Çeviri Bursa başta olmak üzere, her nerede olursanız olun, Bozok Tercüme size bir telefon ya da bir e-mail kadar yakın. Tercümesini yaptırmak istediğiniz Ticari dokümanlarınızı dilediğiniz iletişim kanalından bize ulaştırarak, kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüman kadrolarımızla tüm ticari tercüme evraklarınız, Ticaret Sicil Gazetesi, Akreditifler, Ticari Anlaşmalar, Ticari Sözleşmeler, Ticari Belgeler, Beyannameler, Bilançolar, Ekstreler, Evraklar, Faturalar, Gelir tabloları, Ticari Hesaplar, İbranameler, İhale dosyaları, İhale şartnameleri, Kararlar, Kefaletnameler, Konşimento Kontratları, Lisans Manifestosu, Mizanlar, Poliçeler, Ticari Projeler, Ticari Raporlar, Senetler, Sertifikalar, Sigorta belgeleri, Sirküler, Ticari Şartnameler, MSDS çevirileri, Teklifler, Tüzükler, Temliknameler,  Yönetmelikler, Ticari Yazışmalar gibi burada belirtemediğimiz tüm belge ve dokümanlar Türkçeden ilgili diğer dillere ve diğer dillerden Türkçeye çevirileri yapılmaktadır.

Ayrıca aşağıdaki dillerde Bozok Tercüme tarafından ticari çeviri yapılmaktadır:

·         Ticari İngilizce Tercüme

·         Ticari Almanca Tercüme

·         Ticari Arapça Tercüme

·         Ticari Rusça Tercüme

·         Ticari Fransızca Tercüme

·         Ticari İtalyanca Tercüme

·         Ticari İspanyolca Tercüme

·         Diğer tüm dillerde Ticari Tercüme Hizmetleri

Ticari Tercüme Fiyatları, çeviri yapılacak doküman içerik ve hacmine göre hesaplanmaktadır. 1000 karakter birim fiyat üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. Büyük hacimli Ticari Çeviri projelerinde toplam fiyat olarak da hesaplamalar yapılabilir.

 Tüm Çeviri  hizmetleri için bozoktercume.com/iletisim sayfasından Bozok Tercüme ile iletişim kurabilir ve avantajlı çeviri fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası