Yeminli Tercüme Nedir?

Yeminli tercüme, yeminli çevirmen tarafından imzalanıp mühürlenmiş tercümelerdir.
Yeminli Tercümanlık noterlerce yapılır. Yeminli tercüman yetkisi, noterler tarafından üniversite düzeyinde diploması olan ve yabancı dil yeterliliğini belgeleyen kişilere yemin ettirerek verilir. Konsolosluklarca veya mahkemelerce resmi evraklarda, yapılan tercümelerde genellikle yeminli tercüman imzası şart koşulur.
Yeminli Tercümanın yaptığı tercümelere ayrıca noter tasdiki de gerekebilir. Noterler sadece kendisine yemin etmiş yeminli tercümanların imzasını tasdik ederler.

Yeminli Tercümede Güvenilir Adres!

Kalitenin sizi temsil ettiğini biliyoruz. Bu sebeple hazırladığımız çevirileri kalite kontrol araçları ve uzman editörlerimiz sizin için kontrol ediyor ve noter onayına hazırlıyoruz.
Her sektörde başarılı bir şekilde yeminli tercüme hizmeti almak istiyorsanız sizde her gün yüzlerce kişi ve kuruma yardımcı olan adresimizle yola çıkabilirsiniz. İstediğiniz kadar iş emanet edebilir ve en kısa sürede tercüme yapılacak belgenizi alabilirsiniz.

Profesyonellerle Çalışın!

Çeviri taleplerinizi hiçbir hataya yer vermeden eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde, uzman ve her biri kendi çeviri dilinde deneyimli yeminli tercüman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Belgelerinizi diğer yeminli tercüme bürolarına göre en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Yeminli tercüme konusunda ihtiyaç duyulan her kategoride ve hemen hemen her dilde desteğe hazırız. A’dan Z’ye en mükemmel bir çalışma süreci için sizde tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

Deneyim

Uzman ve deneyimli kadromuzla; mühendislik, tıp, hukuk ve ticaret alanlarında yazılı ve sözlü tercüme
Ankara’da bulunan ofisimiz, ayrıca dijital platform üzerinde de yılın her günü aralıksız bir şekilde yardımı sürdürmektedir. Noter yeminli tercüme olarak şekilde istediğiniz zaman teslim alabileceğiniz işlerinizi hiçbir şekilde asla üçüncü bir şahısla paylaşmadığımızı ve bizde gizli kaldığını da dile getirelim. Tercümanlık konusunda her geçen yıl kendimizi yenilediğimizi ve geliştirmeye devam ettiğimizi de söyleyelim. Yeminli Tercüme ve çok daha fazlası için artık bundan böyle asla başka bir durak aramayacaksınız. Yeminli Tercüme ile ilgili tüm hedeflerinizi on ikiden vurmak adına sizleri de bu büyük ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz. En uygun yeminli tercüme fiyatları Bozok Tercüme Bürosu’nda!

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası