Bozok Tercüme, 15 yıllık bir süreçte edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi yeni bir ruh ve anlayışla hayata geçirmek için kurulmuş bir çeviri firmasıdır.
Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden ödün vermeden, makul fiyat politikası ile Ankara merkez olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet vermek amacındayız.
Kurumsal çözümler sunulmasında; üst düzey teknoloji, birikim ve deneyim ile donatılmış metodolojileri kullanarak yaratıcı ve profesyonel kadrolarla kurumsal müşterilerimize, ihtiyaç duydukları hizmetleri ticari bir ilişki mantığı içerisinde değil, dostane bir anlayış çerçevesinde sunmak ve karşılaştıkları her türlü sorunlarına çözüm ve sürekli destek bulabilecekleri çeviri ve danışmanlık firması olmak için tüm samimiyetimizle çalışacağız.


FİRMA PROFİLİ
UNVAN: Bozok Tercüme Dil Hizmetleri Eğitim Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi
Vergi Dairesi:
Vergi No:
Ticari Sicil No:

Çeviri Aşamaları:
Süreç müşterilerimizden gelen çeviri teklifi ile başlar. Çevirisi yapılacak dokümanları e-mail, fax ya da elden ofisimize getirilmesi suretiyle Hedef dil ve Kaynak dil belirlenir. Dil ve konusuna göre fiyatlandırma ve teslim süresi belirlenir. Alanında uzman yeminli ve deneyimli tercümanlarımız tarafından çevirisi yapılıp müşterilerimize teslimatı yapılır.

 

Etiketler:

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası