Ticari Tercüme

Ticari Tercüme konusunda bilgi vermeye başlamadan önce ticaret hakkında kısa bilgilendirme yapmak iyi olacaktır. Ticaret kavramı, insanlık tarihi ile başlayan bir kavramdır. Günümüzde bireylerden ziyade şirket kavramı ile neredeyse eşanlamlı hale gelmiştir, diyebiliriz. Ticaret hayatı son yüzyılda çok mesafe kat etmiş günümüzde ise çok daha yoğun bir biçimde dünyanın hemen her yeri birbirleri ile Ticaret yapar hale gelmiştir.

Ticaret Kanunu oluşturulmuştur. Uluslararası Ticaret Mahkemeleri vardır ve büyük Ticari davalar bu mahkemelerce karara bağlanmaktadır. Ticaret Bakanlığı ile buna bağlı Ticaret Odaları, Sanayi Odaları ticareti organize eden kurumlardır. İşte bu noktada ticaret sektöründe çeviri faktörü daha da önem kazanmaktadır. Ticari Terimlere hakim, alanında uzman Yeminli Ticari Tercüme ekibimiz tarafından bu hizmet sağlanmalıdır.

Ticari Tercüme İstanbul, Ticari Çeviri Ankara ve Ticari Çeviri Bursa başta olmak üzere, her nerede olursanız olun, Bozok Tercüme size bir telefon ya da bir e-mail kadar yakın. Tercümesini yaptırmak istediğiniz Ticari dokümanlarınızı dilediğiniz iletişim kanalından bize ulaştırarak, kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Özellikle Ticari İngilizce Tercüme konusunda en uygun fiyatı almak için bizimle iletişime geçin.

Ticari tercüme

Noter Yeminli Ticari Tercüme ekibimizle tüm ticari çeviri evraklarınız, Ticaret Sicil Gazetesi, Akreditifler, Ticari Anlaşmalar, Ticari Sözleşmeler, Ticari Belgeler, Beyannameler, Bilançolar, Ekstreler, Evraklar, Faturalar, Gelir tabloları, Ticari Hesaplar, İbranameler, İhale dosyaları, İhale şartnameleri, Kararlar, Kefaletnameler, Konşimento Kontratları, Lisans Manifestosu, Mizanlar, Poliçeler, Ticari Projeler, Ticari Raporlar, Senetler, Sertifikalar, Sigorta belgeleri, Sirküler, Ticari Şartnameler, MSDS çevirileri, Teklifler, Tüzükler, Temliknameler,  Yönetmelikler, Ticari Yazışmalar gibi burada belirtemediğimiz tüm belge ve dokümanlar Türkçeden ilgili diğer dillere ve diğer dillerden Türkçeye çevirileri yapılmaktadır.

Ayrıca aşağıdaki dillerde Bozok Tercüme tarafından ticari çeviri yapılmaktadır:

Ticari İngilizce Çeviri

Ticari Almanca Çeviri

Ticari Arapça Çeviri

Ticari Rusça Çeviri

Ticari Fransızca Çeviri

Ticari İtalyanca Çeviri

Ticari İspanyolca Çeviri

Diğer tüm dillerde Ticari Tercüme Hizmetleri

Tercüme Fiyatları, çeviri yapılacak doküman içerik ve hacmine göre hesaplanmaktadır. 1000 karakter birim fiyat üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. Büyük hacimli Ticari Çeviri projelerinde toplam fiyat olarak da hesaplamalar yapılabilir.

Tüm Çeviri  hizmetleri için bozoktercume.com/iletisim sayfasından Bozok Tercüme ile iletişim kurabilir ve avantajlı çeviri fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
No: 199 Şişli - İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi
Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer – Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48


+