Ticari Tercüme

Ticari içerikli dokümanlarınız, konusunda uzman yeminli tercümanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Daha Fazla

Teknik Tercüme

Teknik doküman çevirisinde, uzmanlık alanına göre sınıflandırılmış çevirmen kadromuzla, her alanda teknik çeviri hizmeti verilmektedir.

Daha Fazla

Tıbbi Tercüme

Tıbbi ve medikal dokümanların çevirileri, tıp kökenli profesyonel tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Daha Fazla

Hukuki Tercüme

Hukuki Tercüme, hata kabul etmeyecek kadar önemli bir alandır. Hukuki literatürde uzman yeminli tercümanlarımız tarafından hizmet verilmektedir.

Daha Fazla

Edebi Tercüme

Edebi, felsefi, turizm, tarih, sanat, sanat tarihi, kitap çevirileri, dergi çevirileri gibi edebi ve sanatsal çeviriler, alanında uzman çevirmenler tarafından yapılmaktadır.

Daha Fazla

Akademik Tercüme

Tüm bilim dallarında yazılmış makale, araştırma, rapor, tez vb. gibi akademik konulardaki çeviriler, uzman ve deneyimli aynı zamandan akademisyen olan çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Daha Fazla

Sözlü Tercüme

Sözlü Tercüme, kaynak dilden hedef dile konuşma sırasında tercüme edilen bir sistem olduğundan dikkat, bilgi, pratiklik ve deneyim gerektiren bir iştir. Tüm bu gereklilikleri karşılayan Ardıl tercümanlarımız tarafından profesyonel bir şekilde hizmet verilmektedir.

Daha Fazla

Simultane Tercüme

Simültane tercüme hizmetimiz, ileri derecede dil bilgisine ve teknik deneyime sahip, konulara hakim, diksiyonu sorunsuz, tecrübeli simültane çevirmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Daha Fazla

Redaksiyon

Redaksiyon sözlük anlamı olarak; yazılmış bir metnin gereken düzenlemelerini yaparak yayıma hazır hale getirmektir. Uzmanlık gerektiren hizmet, profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Daha Fazla

Web Sitesi Tercüme

Web sitenizin, firmanızın vitrini olduğunun farkında olarak gerekli teknolojik, kurgusal ve sistematik altyapı ve deneyime sahip bir şekilde, istediğiniz dillere tercümesini yaparak özellikle uluslararası piyasalara hitap etmesine aracı oluyoruz.

Daha Fazla

Deşifre-Altyazı

Herhangi bir dilde hazırlanmış olan ses ve video kayıtları deşifre edilip yazıya döküldükten sonra istenilen dile çevirileri yapılır. Her dilden, alanında uzman çevirmenlerimiz tarafından bu hizmet sağlanmaktadır.

Daha Fazla

Noter Yeminli Tercüme

Çevirileriniz, her bir dilin noter yeminli tercümanları tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımızın Noter Yemin Zabıtları mevcuttur.

Daha Fazla

Apostil Tasdikli Tercüme

Yurtdışında kullanılacak belgelerle ilgili olarak, muhatap olunan kurumlar, belgelerin Apostil onaylı olmasını isteyebilir. Bir çeviri belgesine Aspotil yapılabilmesi için, Yeminli Tercüman tarafından çevirisi yapılıp, Noterden tasdiklenmiş olması gereklidir.

Daha Fazla

Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa - 1

Bağlarbaşı Mahallesi 1.Hürriyet Caddesi Dağlar Apt. No: 182 İç Kapı No: 3 Osmangazi/ Bursa
TEL : +90 224 245 75 75
GSM : +90 530 037 28 75

Bursa - 2

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mah. Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer/Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad.
Cevher Apt: 3/2 Kat: 1 Mecidiyeköy/İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48


+