İngilizce Tercüme Bürosu

Bozok İngilizce Tercüme Bürosu, yılların tecrübesi ve alanında uzman kadrosuyla İngilizce tercüme hizmetleri sunan öncü bir çeviri bürosudur. Profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle, müşterilerine yüksek kaliteli tercüme hizmetleri sunmaktadır.

İşletmeniz için İngilizce tercüme hizmeti mi arıyorsunuz? Bozok Tercüme, sizlere en kaliteli ve doğru tercümeleri sunmak için hazır. Yeminli tercümanlarımız, geniş kapsamlı dil bilgisi ve terminoloji bilgisi sayesinde, İngilizce’nin tüm alanlarında profesyonel çeviri hizmetleri sunabilmektedir.

Bozok Tercüme olarak, müşterilerimize en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İngilizce tercüme projelerinizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilmiş tercüme çözümleri sunuyoruz. Bu sayede, sizlerin zaman ve bütçe açısından en uygun hizmeti almanızı sağlıyoruz.

İngilizce tercüme hizmetlerimiz, belgelerinizin doğru ve tutarlı bir şekilde tercüme edilmesini garanti eder. Bu süreçte, belgelerin türüne ve kullanım amacına uygun olarak tercüme edilmesi için özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra, müşterilerimizle iletişim halinde olarak, belge içeriğini tam olarak anlamamızı ve doğru tercümeler yapmamızı sağlıyoruz.

Bozok İngilizce Tercüme Bürosu, müşteri memnuniyetine verdiği önemle sektörün önde gelen tercüme bürolarından biridir. İngilizce tercüme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek, yüksek kaliteli, özgün ve doğru tercüme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İngilizce Tercüme Bürosu

Diğer tüm dillerde olduğu gibi İngilizce dilinde de uzmanlık alanları olup, bunlar;

İngilizce Teknik Tercüme

İngilizce Hukuki Tercümeler

İngilizce Tıbbi Tercümeler

İngilizce Noter Yeminli Tercüme

İngilizce Akademik Tercümeler

İngilizce Ticari Tercümeler

İngilizce Edebi Tercümeler

İngilizce Sözlü – Ardıl Tercümeler

İngilizce Simultane Tercümeler

Yukarıda belirtilen her bir uzmanlık gerektiren alanlarda İngilizce noter yeminli tercüme ya da sadece İngilizce Tercüman olarak adlandırabileceğimiz tercümanlarımız tarafından İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri hizmetini Bozok Tercümenin güvencesi ile sunmaktayız.

İngilizce Tercümenin hızlı bir şekilde kaliteli ve uygun fiyatlara yapılması profesyonellik gerektiren bir durumdur. Tercüme fiyatları hesaplamasında bu üç özellik göz önünde bulundurularak, en makul fiyatlandırma yapılmaktadır. İngilizce çeviri fiyatları birim fiyat üzerinden ya da büyük hacimli projelerde toplam fiyat üzerinden yapılmaktadır. Tüm çeviri işlerimizde kendimizi müşteri yerine koyarak empati yapıp, tüm süreçleri buna göre yönetiriz.

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
No: 199 Şişli - İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi
Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer – Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48


+