ALMANCA TERCÜME / ALMANCA ÇEVİRİ

Hint-Avrupa dil grubunda olan Almanca dünyada yaygın olarak kullanılan dillerden biridir. Ortalama 120 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Almanya dışında Avusturya, Liechtenstein, İsviçre, Belçika, Lüksemburg gibi ülkelerde de Almanca konuşulmaktadır.

Almanca Çeviri, Almanca Tercüme, Almanca Yeminli Tercüme, Ankara Tercüme, Almanca Tercüman Ankara, Almanca Tercüman İstanbul, Almanca Teknik Tercüme, Almanca Teknik Çeviri, Almanca Noter Yeminli Tercüme, Almanca Sözlü Tercüme, Almanca Simultane Tercüme, Kızılay Almanca Tercüme

Ülkemizde İngilizceden sonra en çok öğrenilen ikinci dil Almanca dilidir. Bununla ilgili hemen her şehrimizde Almanca kursu veren yerler bulunmaktadır. Bir çok online Almanca sözlük siteleri mevcuttur. Üniversitelerin Alman Dili Edebiyatı, Almanca öğretmenliği bölümleri ile Almanca Mütercim Tercümanlık bölümleri vardır. Bu bölümlerden mezun olanlar Almanca Yeminli Tercüman olabilirler.

Bozok Tercüme, Almanca Tercüman Ankara, Almanca Tercüman İstanbul ve Almanca Tercüman Bursa başta olmak üzere birçok farklı şehirlerinde Almanca Tercümanları ile hizmet vermektedir.

Yeminli Almanca Tercümanı ve alanında uzman tercüman kadromuz ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına her zaman profesyonel bir şekilde cevap vermekteyiz. Çevirinin doğru yapılması her şeyden önemlidir ve konunun uzmanı tarafından yapılmalıdır. Bunun yanı sıra zaman konusu da önemlidir, hızlı bir şekilde müşteri taleplerinin karşılanması gereklidir. Aynı şekilde fiyatının uygun olması da müşteri isteklerinin başında gelen kriterlerdir. Bozok Tercüme, müşterilerine hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı Almanca tercüme hizmeti sunmaktadır.

Pasaport tercümesi, Diploma tercümesi, Kimlik belgesi tercümesi, Nüfus kayıt örneği tercümesi, İkametgah belgesi tercümesi gibi Almanca bireysel evrak çevirileri; Hastane raporu tercümesi, Sağlık raporu tercümesi, Prospektüs tercümesi, Medikal cihaz ve ekipman tercümesi gibi Almanca Tıbbi Tercüme; Katalog çevirisi, Kullanım kılavuzu, Teknik kitapçık çevirileri, Teknik rapor çevirileri, Lisans ve Patent çevirileri, Mekanik cihaz tercümeleri gibi Almanca Teknik Tercüme; Mahkeme kararı tercümesi, Sözleşme tercümesi, Vekaletname tercümesi, Taahhütname tercümesi, Muvafakatname tercümesi gibi Almanca Hukuki Tercüme; Şartname tercümesi, İhale dokümanları tercümesi, Gümrük belgeleri tercümesi, Kullanma kılavuzu tercümesi, broşür tercümeleri, Spesifikasyonlar, Analiz sertifikaları tercümeleri, İmza sirküleri tercümesi, Sicil gazetesi tercümesi, Fatura tercümesi şirket evrakları tercümeleri gibi Almanca Ticari Tercüme; Almanya Vize başvurusu için gerekli evrakların çevirileri ile burada belirtemediğimiz her konuda Almanca-Türkçe, Türkçe- Almanca Noter Yeminli Tercüme işleriniz Bozok Tercüme güvencesi ile yapılmaktadır.

Almanca Sözlü Tercüme ve Refakat hizmetleri ile Almanca Simultane Tercüme hizmeti de verilmektedir. Tüm ticari görüşmeleriniz, Toplantılar, Fuar katılımları, Yabancı uyruklu misafir ağırlama, basın toplantıları gibi alanlarda profesyonel tercümanlarımız tarafından hizmet sağlanmaktadır.

Almanya Vize Başvurusu için gerekli evrakların Almanca Çevirisi uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Türkiye’nin her yerine Almanca Yeminli Tercüme hizmeti vermekteyiz. Noter ve Apostil Onayı gerektiren belgelerinizin onaylarını yaparak, ücretsiz kargo ile adresinize göndermekteyiz.

Almanca Tercüme fiyatları 1000 karakter (boşluksuz) harf üzerinden yapılmaktadır. Buna göre her bir 1000 karakter 1 sayfaya tekabül etmektedir. Bin karakterden az olan çeviriler de 1 sayfa olarak değerlendirilir. Sözlü tercüme ve Simultane tercüme fiyatları ise daha farklı hesaplanmaktadır.

Almanca Tercümeleriniz için, iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Almanca Noter Yeminli Tercüme

 

 

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası