EVLENME CÜZDANI TERCÜMESİ

Evlenme Cüzdanı, yapılan evliliğin resmi olarak kayıt altına alındığını gösteren belgedir. Uluslararası Aile Cüzdanı olarak tanımlanır. Yurtdışında ikamet, oturum izni veya vatandaşlık başvurularında ilgili ülke makamları tarafından, tercüme edilmiş ve çoğu zaman da noterden onaylanmış olarak talep edilir. Aynı şekilde yabancı ülkelerden Türkiye’deki kurumlara ibraz edilecek Evlenme Belgesi de yine tercüme ve noter onaylı olarak istenebilmektedir.

Evlenme Cüzdanı, Evlenme Cüzdanı Tercümesi, Aile Cüzdanı Tercüme, Evlilik Belgesi Tercüme, Aile Cüzdanı, Yeminli Tercüme, Noter Yeminli Tercüme, Tercüme Bürosu Ankara, Tercüme Bürosu İstanbul, Ankara Tercüme Büroları, İstanbul Tercüme Büroları, İngilizce Yeminli Tercüme

Uluslararası Aile Cüzdanı çevirisi, Noter Yeminli Tercüme Büroları tarafından yapılmaktadır. Tercüme Bürosu Yeminli Tercümanları tarafından yapılan bu çeviriler tercümanın yemin zaptının bulunduğu noterlerde tasdik ettirilebilir. Türkiye’nin birçok ilinde bulunan Yeminli Tercüme Büroları en çok İstanbul ve Ankara’da bulunmaktadır. Hangi şehirden olursa olsun, tercüme bürosuna gitmeden de bu hizmetleri alabilirsiniz. Yeminli Tercüme Büroları İstanbul ve Yeminli Tercüme Büroları Ankara olarak Bozok Tercümeden bu hizmeti alabilirsiniz. Evrakınızı e-mail ya da posta yolu ile ulaştırmanız halinde, ilgili dile çevirisi yapılarak tüm tasdik süreçleri tamamlanıp, adresinize kargo ile ulaştırılabilmektedir.

Evlenme Cüzdanı Tercümesi, tüm dillerde yapılabilir. En yaygın olarak Türkçe İngilizce Tercüme, Türkçe Almanca Tercüme, Türkçe Fransızca Tercüme, Türkçe İtalyanca Tercüme, Türkçe İspanyolca Tercüme, Türkçe Rusça Tercüme sayılabilir. Aynı şekilde tersi yönde bu dillerden Türkçeye çeviriler de yaygın olarak yapılmaktadır. Tercüme yapılan diller hakkında daha detaylı bilgileri https://bozoktercume.com/tercume-dilleri linkinden alabilirsiniz.

Evlilik Cüzdanı belgesinin ön yüzünde Uluslararası Aile Cüzdanı yazar ve bu belge Türkçe- Fransızca olarak düzenlenmektedir. İçerik bilgileri Türkçe yazılır. İç sayfalarda çok dilli olarak kısaltmaların tanımlamaları yapılır. Evlenen kişilere ait fotoğraflar yer alır. Cüzdan kayıt numarası, Evlenme Cüzdanının veriliş tarihi ve belgeyi veren resmi makam belirtilir. Belgeyi düzenleyen Devlet, Nüfus İdaresi bilgileri yer alır. Evlenme Sicil Örneği Numarası ile Evlenme Yeri ve Tarihi belirtilir. Kadın ve Erkeğe ait evlenmeden önceki soyadları, adları, doğum tarihleri ve yerleri, anne-baba bilgileri, Evlenme Cüzdanında belirtilmektedir. Evlenmeyi yapan makam, kişilerin kimlik numaraları ve kayıtlı oldukları Aile Kütüğü bilgileri de yer almaktadır.

Evlenme Belgesi Tercümesi yapılan bazı diller aşağıda sıralanmaktadır:

Evlenme Cüzdanı İngilizce Tercüme

Evlenme Cüzdanı Almanca Tercüme

Evlenme Cüzdanı Fransızca Tercüme

Evlenme Cüzdanı Rusça Tercüme

Evlenme Cüzdanı Arapça Tercüme

Evlenme Cüzdanı Farsça Tercüme

Evlenme Cüzdanı Bulgarca Tercüme

Evlenme Cüzdanı Romence Tercüme

Evlenme Cüzdanı İtalyanca Tercüme

Evlenme Cüzdanı İspanyolca Tercüme

Evlenme Cüzdanı Portekizce Tercüme

Evlenme Cüzdanı Ukraynaca Tercüme

Evlenme Cüzdanı Felemenkçe Tercüme

Evlenme Cüzdanı Sırpça Tercüme

Evlenme Cüzdanı Yunanca Tercüme

Evlenme Cüzdanı Macarca Tercüme

Evlenme Cüzdanı Çekçe Tercüme

Evlenme Cüzdanı Çince Tercüme

Evlenme Cüzdanı Korece Tercüme

Evlenme Cüzdanı Japonca Tercüme

Evlenme Cüzdanı Boşnakça Tercüme

Evlenme Cüzdanı Azerice Tercüme

Evlenme Cüzdanı Kazakça Tercüme

Evlenme Cüzdanı Türkmence Tercüme

Evlenme Cüzdanı Özbekçe Tercüme

Evlenme Cüzdanı Kırgızca Tercüme

Evlenme Cüzdanı Hırvatça Tercüme

Evlenme Cüzdanı İsveççe Tercüme

Evlenme Cüzdanı Norveççe Tercüme

Evlenme Cüzdanı Danca Tercüme

Evlenme Cüzdanı Arnavutça Tercüme

Evlenme Cüzdanı İbranice Tercüme

Evlenme Cüzdanı Slovence Tercüme

Evlenme Cüzdanı Slovakça Tercüme

 

 

 

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası