AFGANCA TERCÜME ÇEVİRİ

Afganca tercüme

Afganca tercüme hizmetini, müşterilerine uygun fiyatlı, kaliteli ve hızlı ve tercüme hizmeti sunmaktayız. Çevirinin doğru bir şekilde ve konunun uzmanı tarafından yapılması her şeyden önemlidir. Bunun yanı sıra süre konusu önemli olup, hızlı bir şekilde müşteri taleplerinin karşılanması gereklidir. Aynı şekilde fiyatının uygun olması da müşteri isteklerinin başında gelen kriterlerdir. Alanında uzman Afganca Yeminli tercüman kadromuz ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına her zaman profesyonel bir şekilde cevap vermekteyiz.

Afganistan, Asya kıtasında Güney ve Orta Asya’nın ortasında yer alan, çok önemli bir geçiş bölgesidir. Afganistan para birimi Afgani’dir. Başkenti Kabil’dir.

Hint-Avrupa dil grubunda olan Afganca, Afganistan ve Pakistan’ın kuzeybatısında konuşulmaktadır. Bir diğer adı Peştuca olup Derî Farsçası (Darice) ile birlikte Afganistan’ın resmi dilidir. Arap alfabesi ile yazılmaktadır. İran ve Hint dillerinden etkilenmiş olup, yerelde birçok farklı lehçeler de konuşulmaktadır. Bunlardan bazıları Türkmence, Özbekçe, Peşeyice, Pamirice, Beluçça, Nuristanice olarak sayılabilir.

 

Bozok Tercüme olarak, Ticari Afganca Çeviri, Hukuki Tercüme, Teknik Tercüme, Edebi Tercüme, Tıbbi Tercüme, Akademik Tercümelerin yanı sıra Sözlü Tercüme ve Simultane Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Afganca Diploma tercümesi, Afganca Pasaport tercümesi, Nüfus kayıt örneği tercümesi, Afganca Kimlik belgesi tercümesi, İkametgah belgesi tercümesi; Sağlık raporu tercümesi, Hastane raporu tercümesi, , Medikal cihaz ve ekipman tercümesi, Prospektüs tercümesi; Afganca Mahkeme kararı tercümesi, Afganca Vekaletname tercümesi, Afganca Sözleşme tercümesi, Muvafakatname tercümesi, Taahhütname tercümesi gibi Hukuki tercümeler; Şartname tercümesi, Gümrük belgeleri tercümesi, İhale dokümanları tercümesi,  Broşür tercümeleri, Kullanma kılavuzu tercümesi, Spesifikasyonlar, Analiz sertifikaları tercümeleri, İmza sirküleri tercümesi, Sicil gazetesi tercümesi, Fatura tercümesi gibi şirket evrakları tercümeleri gibi Afganca Noter Yeminli Tercüme hizmetleri verilmektedir. Afganistan Vize başvurusu için gerekli evrakların çevirileri ile burada belirtemediğimiz her konuda Türkçe- Afganca, Afganca-Türkçe çevirileriniz Bozok Tercüme güvencesi ile yapılmaktadır.

Afganca Sözlü Tercüme ve Refakat hizmetleri de verilmektedir. Tüm ticari görüşmeleriniz, Toplantılar, Fuar katılımları, Yabancı uyruklu misafir ağırlama, basın toplantıları gibi alanlarda profesyonel tercümanlarımız tarafından hizmet sağlanmaktadır.

Afganca Çeviri fiyatlandırması 1000 karakter (boşluksuz) harf üzerinden yapılmaktadır. Buna göre her bir 1000 karakter 1 sayfaya tekabül etmektedir. Bin karakterden az olan çeviriler de 1 sayfa olarak değerlendirilir. Simultane tercüme ve Sözlü tercüme fiyatları daha farklı hesaplanmaktadır.

Türkiye’nin her noktasına Afganca Noter Yeminli Tercüme hizmeti vermekteyiz. Gerekirse Noter onaylarınızı sizin adınıza yaptırıp, bulunduğunuz yere kargo ile ücretsiz olarak göndermekteyiz.

Afganca Tercümeleriniz için, Bozok Tercüme iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Almanca Tercüme, Arapça Tercüme, Arnavutça Tercüme, Azerice Tercüme, Boşnakça Tercüme, Bulgarca Tercüme, Çekçe Tercüme, Çince Tercüme, Danca Tercüme, Ermenice Tercüme, Estonca Tercüme, Farsça Tercüme, Felemenkçe Tercüme, Fince Tercüme, Fransızca Tercüme, Gürcüce Tercüme, Hintçe Tercüme, Hırvatça Tercüme, İbranice Tercüme, İngilizce Tercüme, İspanyolca Tercüme, İsveççe Tercüme, İtalyanca Tercüme, Japonca Tercüme, Karadağca Tercüme, Kazakça Tercüme, Kırgızca Tercüme, Korece Tercüme, Kürtçe Tercüme, Lehçe Tercüme, Letonca Tercüme, Litvanyaca Tercüme, Macarca Tercüme, Makedonca Tercüme, Moldovca Tercüme, Norveççe Tercüme, Osmanlıca Tercüme, Özbekçe Tercüme, Portekizce Tercüme, Romence Tercüme, Rusça Tercüme, Sırpça Tercüme, Slovakça Tercüme, Slovence Tercüme, Türkmence Tercüme, Ukraynaca Tercüme, Urduca Tercüme, Yunanca Tercüme

 

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
No: 199 Şişli - İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi
Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer – Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48


+