AFGANCA TERCÜME / AFGANCA ÇEVİRİ

Afganistan, Asya kıtasında Güney ve Orta Asya’nın ortasında yer alan, çok önemli bir geçiş bölgesidir. Afganistan para birimi Afgani’dir. Başkenti Kabil’dir.

Afganca Çeviri Tercüme, Afganca, Afganca Yeminli Tercüme, Afgan dili, Afganca tercüme, Afganca çeviri, Afganistan dili, Afganca Yeminli Çeviri, Afgan pasaport çeviri, Afganistan doğum belgesi çeviri, Peştuca, Darice, Afaganistan farsçası, Noter yeminli afganca,

Hint-Avrupa dil grubunda olan Afganca, Afganistan ve Pakistan’ın kuzeybatısında konuşulmaktadır. Bir diğer adı Peştuca olup Derî Farsçası (Darice) ile birlikte Afganistan’ın resmi dilidir. Arap alfabesi ile yazılmaktadır. İran ve Hint dillerinden etkilenmiş olup, yerelde birçok farklı lehçeler de konuşulmaktadır. Bunlardan bazıları Türkmence, Özbekçe, Peşeyice, Pamirice, Beluçça, Nuristanice olarak sayılabilir.

Bozok Tercüme olarak, Afganca Ticari Tercüme, Afganca Hukuki Tercüme, Afganca Teknik Tercüme,  Afganca Edebi Tercüme, Afganca Tıbbi Tercüme, Afganca Akademik Tercümelerin yanı sıra Afganca Sözlü Tercüme ve Afganca Simultane Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Bozok Tercüme, müşterilerine uygun fiyatlı, kaliteli ve hızlı ve tercüme hizmeti sunmaktadır. Çevirinin doğru bir şekilde ve konunun uzmanı tarafından yapılması her şeyden önemlidir. Bunun yanı sıra süre konusu önemli olup, hızlı bir şekilde müşteri taleplerinin karşılanması gereklidir. Aynı şekilde fiyatının uygun olması da müşteri isteklerinin başında gelen kriterlerdir. Alanında uzman Afganca Yeminli tercüman kadromuz ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına her zaman profesyonel bir şekilde cevap vermekteyiz.

Afganca Diploma tercümesi, Afganca Pasaport tercümesi, Nüfus kayıt örneği tercümesi, Afganca Kimlik belgesi tercümesi, İkametgah belgesi tercümesi; Sağlık raporu tercümesi, Hastane raporu tercümesi, , Medikal cihaz ve ekipman tercümesi, Prospektüs tercümesi; Afganca Mahkeme kararı tercümesi, Afganca Vekaletname tercümesi, Afganca Sözleşme tercümesi, Muvafakatname tercümesi, Taahhütname tercümesi gibi Hukuki tercümeler; Şartname tercümesi, Gümrük belgeleri tercümesi, İhale dokümanları tercümesi,  Broşür tercümeleri, Kullanma kılavuzu tercümesi, Spesifikasyonlar, Analiz sertifikaları tercümeleri, İmza sirküleri tercümesi, Sicil gazetesi tercümesi, Fatura tercümesi gibi şirket evrakları tercümeleri gibi Afganca Noter Yeminli Tercüme hizmetleri verilmektedir. Afganistan Vize başvurusu için gerekli evrakların çevirileri ile burada belirtemediğimiz her konuda Türkçe- Afganca, Afganca-Türkçe çevirileriniz Bozok Tercüme güvencesi ile yapılmaktadır.

Afganca Sözlü Tercüme ve Refakat hizmetleri de verilmektedir. Tüm ticari görüşmeleriniz, Toplantılar, Fuar katılımları, Yabancı uyruklu misafir ağırlama, basın toplantıları gibi alanlarda profesyonel tercümanlarımız tarafından hizmet sağlanmaktadır.

Afganca Tercüme fiyatlandırması 1000 karakter (boşluksuz) harf üzerinden yapılmaktadır. Buna göre her bir 1000 karakter 1 sayfaya tekabül etmektedir. Bin karakterden az olan çeviriler de 1 sayfa olarak değerlendirilir. Simultane tercüme ve Sözlü tercüme fiyatları daha farklı hesaplanmaktadır.

Türkiye’nin her noktasına Afganca Noter Yeminli Tercüme hizmeti vermekteyiz. Gerekirse Noter onaylarınızı sizin adınıza yaptırıp, bulunduğunuz yere kargo ile ücretsiz olarak göndermekteyiz.

Afganca Tercümeleriniz için, Bozok Tercüme iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Bozok Tercüme, Afganca Noter Yeminli

 

 

 

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası