FİNCE TERCÜME / FİNCE ÇEVİRİ

Fince Tercüme; Fince, Ural-Altay dillerindendir. İskandinav ülkesi olan Finlandiya’nın resmi dili Fince olmakla birlikte ikinci resmi dili İsveççedir. Finlandiya’nın yüzde 90’ı Fince konuşmaktadır. Fin Alfabesi Latincedir.

Fince Türkçe tüm konularda tercüme hizmeti veren Bozok Tercüme, Noter Yeminli Fince Tercüman kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmak gayesi ile çalışmaktadır. Yeminli Fince Tercümanlarımız tarafından yapılan çevirilerinizin noter tasdiklerini de sizin adınıza yapabilmekteyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, belgelerinizi bize ulaştırmanız halinde Yeminli Çevirilerini yapıp, Noter ve gerekli ise Apostil onaylarını da yaparak, adresinize ücretsiz kargo ile göndermekteyiz. Tercüme Büroları İstanbul, Tercüme  Büroları Ankara ve Tercüme Büroları Bursa şubelerimize ister elden teslim etmek suretiyle, isterseniz mail yoluyla belgelerinizi ulaştırarak Fince Çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Fince Pasaport Tercümesi, Fince Diploma Tercümesi, Fince Transkript Tercümesi, Fince Ehliyet Tercümesi, Fince Sertifika Tercümesi, Fince Doğum Belgesi Tercümesi, Fince İkamet Belgesi Tercümesi gibi bireysel içerikli dokümanlarınızın Finceden Türkçeye ve Türkçe Fince Çeviri işlemleri, tarafımızdan yapılmaktadır.

Ameliyat Raporları, Adli Tıp Raporları, Doktor Raporları, Tıbbi Analiz Raporları, Araştırma Raporları, Bilimsel Tıbbi Makaleler, Hasta raporları, Hastane raporları, İlaç katalogları, İlaç Prospektüsleri, Klinik Deneyler, Medikal Araç-Gereçler, Reçeteler, Sağlık raporları, Sağlık sertifikaları, Tahlil sonuçları gibi konu başlıklarından Fince Tıbbi Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Hukuki Sözleşme, Ticari Sözleşme ve Anlaşmalar, Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Uluslararası Anlaşmalar, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları, Beyanlar, Dilekçeler, Mevzuatlar, Kanunlar, Genelgeler, Hukuki Makaleler, Hukuki Yazışmalar gibi konu ve belgelerde Fince Hukuki Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Analiz Sertifikaları, Akreditifler, Beyannameler, Bilançolar, Banka Ekstreleri, Faturalar, Formlar, Gelir tabloları, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, Hesaplar, İhale dokümanları, İhale Şartnameleri, İhale Dosyaları, Poliçeler, Projeler, Resmi belgeler, Ruhsatlar, Senetler, Sertifikalar, Sigorta Belgeleri, İmza Sirküleri, Sözleşmeler, Ticaret Sicil Gazeteleri, Yönetmelikler gibi konu ve belgelerde Fince Ticari Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Fince tercüme

Makine Tercümeleri, Teknik Resim ve Çizim Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Teknik Sistem Tercümeleri, Teknik Eğitim Tercümesi, Teknik Belge Tercümeleri, Deney Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik /Elektronik Alet Tercümeleri, Tablo ve Gösterim Tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi konu ve belgelerde Fince Teknik Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Akademik Tercümeler, Araştırma Tercümeleri, Bilimsel Tercümeler, Tez Tercümeleri, Sunum Tercümeleri, Proje Tercümeleri, Yayın Tercümeleri, Diploma Tercümeleri, Kurs Belgeleri Tercümeleri, Öğrenci Belgeleri Tercümeleri, Sınav Belgeleri Tercümeleri, Okul Evrakları Tercümeleri, Başvuru Evrakları Tercümeleri gibi konu ve belgelerde Akademik Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Burada başlık olarak belirtemediğimiz tüm konularda ve Fince Sözlü Tercüme alanlarında Noter Yeminli Fince Tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Fince Tercüme Fiyatları, bin karakter birim fiyat üzerinden belirlenmekte olup, iş hacmine göre toplam fiyat üzerinden de değerlendirme yapılabilmektedir.

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa - 1

Bağlarbaşı Mahallesi 1.Hürriyet Caddesi Dağlar Apt. No: 182 İç Kapı No: 3 Osmangazi/ Bursa
TEL : +90 224 245 75 75
GSM : +90 530 037 28 75

Bursa - 2

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mah. Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer/Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad.
Cevher Apt: 3/2 Kat: 1 Mecidiyeköy/İstanbul
GSM: +90 537 215 81 48


+