ÇEKÇE TERCÜME / ÇEKÇE ÇEVİRİ

Çekçe tercüme; Çekçe, Hint Avrupa dil grubundan olup, Slav dillerinden biridir. Çek Cumhuriyeti diğer adıyla Çekya resmi dilidir. Orta Avrupa’da yer alan Çekya, Avrupa Birliği üyesidir.  Başkenti Prag olup, turizm ve kültürel anlamda gezip görülmesi gereken yerlerden biridir.

Türkiye’den erasmus programları kapsamında çok sayıda öğrenci Çek Cumhuriyetinde eğitim görmek için gitmektedir. Erasmus kapsamında öğrenci evraklarının tercümeleri bu kapsamda değerlendirilmektedir. Türkçe Çekçe Diploma Tercümesi, Türkçe Çekçe Transkript çevirisi, Türkçe Çekçe Öğrenci Belgesi Tercümesi gibi öğrencilerin okul başvuruları kapsamında kendilerinden istenen dokümanların Yeminli Türkçe Çekçe Tercümeleri, Noter Yeminli Çekçe Tercüman tarafından yapılmalıdır. Çek konsolosluğu tercüme evraklarında genellikle Noter tasdiki istemektedir.

Çekçe tercüme

Çekçe Tercüman Ankara,  Çekçe Tercüman İstanbul ve Çekçe Tercüme Bursa şubelerimiz başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerinden Yeminli Çekçe Çeviri yaptırmak için Bozok Tercüme ile iletişime geçebilirsiniz. Farklı şehirlerde olsanız da, evraklarınızı bize göndermeniz halinde, çevirilerini, noter onaylarını ve gerekli ise apostil onayını da yaptırarak, adresinize ücretsiz şekilde kargo ile gönderebiliyoruz.

Öğrenci dokümanları haricinde, Türkiye ve Çek Cumhuriyeti arasındaki artan ilişkilere istinaden gelişen ticaret, karşılıklı yatırımlar, kültürel turizm kapsamındaki etkinlikler gibi konularda da çok çeşitli çeviri ihtiyacı doğuran alanlar oluşmuştur.

Kurumsal firmaların Çek Cumhuriyetindeki yatırımları ile ilgili olarak şirket evrakları, Ticaret Sicil Gazetesi Çekçe tercümesi, Vergi Levhası Çekçe Tercümesi, Çekçe Sözleşme Tercümesi, İş Bitirme Belgesi Çekçe çevirisi gibi burada belirtemediğimiz tüm konu başlıklarında Ticari Çekçe Tercüme hizmetleri tarafımızdan verilmektedir.

Çekçe Pasaport Tercümesi, Çekçe Kimlik Tercümesi, Çekçe Mahkeme Kararı Tercümesi, Çekçe Vekalet Tercümesi, Çekçe Muvafakatname Tercümesi, Çekçe Sağlık Raporu Tercümesi, Çekçe Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi gibi Çekçe Hukuki Tercüme ve bireysel dokümanların Çekçe Türkçe Tercüme ile Türkçe Çekçe Tercüme yapılmasında Bozok Tercümeden hizmet alabilirsiniz.

Çekçe Tercüme Fiyatları, diğer tüm dillerin fiyatlandırmasında olduğu gibi 1000 karakter birim fiyat üzerinden değerlendirilmektedir. Noter Yeminli Çekçe Tercüman kadromuz ile bu hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız.

Çekçe Sözlü Tercüman Fiyatları başka bir ifadeyle Çekçe Ardıl  Çeviri Fiyatları de günlük veya saatlik olarak hesaplanmaktadır. Fiyat teklifi almak için, bizi arayabilir veya mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa - 1

Bağlarbaşı Mahallesi 1.Hürriyet Caddesi Dağlar Apt. No: 182 İç Kapı No: 3 Osmangazi/ Bursa
TEL : +90 224 245 75 75
GSM : +90 530 037 28 75

Bursa - 2

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mah. Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer/Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad.
Cevher Apt: 3/2 Kat: 1 Mecidiyeköy/İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48


+