ARNAVUTÇA TERCÜME / ARNAVUTÇA ÇEVİRİ

Arnavutça tercüme hizmeti veren Bozok Tercüme, alanında uzman Arnavutça yeminli çevirmen kadrosu ile tüm çeviri ihtiyaçlarınıza profesyonel bir yaklaşım ile cevap vermektedir. İstanbul, Ankara ve Bursa şubelerimiz başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinden bize ulaşarak, Arnavutça Çeviri işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Arnavutluk’un resmi dili olan Arnavutça, Hint-Avrupa dil grubunda yer alır. Arnavutluk Güney Avrupa’da yer alan bir ülkedir. Adriyatik Denizine kıyısı vardır. Yunanistan, Makedonya, Kosova ve Karadağ ile sınır komşusudur. Ülkede Arnavutça dışında İtalyanca, İngilizce ve Yunanca da konuşulur. Halkının büyük çoğunluğu İslam dinine mensuptur. Arnavutça sözlerArnavutça kelimeler ve Arnavutça türküler hakkında internette geniş çaplı bilgiler mevcuttur.

Arnavutça tercüme

Arnavutça-Türkçe ve Türkçe Arnavutça olmak üzere her iki yöne olacak şekilde; Diploma, Pasaport, Doğum Belgesi, İkamet Belgesi, Transkript, Ehliyet, Ruhsatlar, Sertifikalar gibi belge çevirileri Arnavutça Noter Yeminli Tercüme ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Vekaletnameler, Sözleşmeler, Taahhütnameler, Muvafakatnameler, Mahkeme Kararları, Tutanaklar, Beyannameler gibi Hukuki Tercüme hizmeti vermekteyiz. Bunun dışında Şartname tercümesi, İhale dokümanları tercümesi, Gümrük belgeleri tercümesi, Kullanma kılavuzu tercümesi, broşür tercümeleri, Spesifikasyonlar, Analiz sertifikaları tercümeleri, İmza sirküleri tercümesi, Sicil gazetesi tercümesi, Fatura tercümesi gibi Ticari Arnavutça çeviri hizmeti verilmektedir. Medikal ve Tıbbi Tercüme olarak ise Hastane raporu tercümesi, Sağlık raporu tercümesi, Prospektüs tercümesi, Medikal cihaz ve ekipman tercümesi gibi dokümanlar sayılabilir.

Makaleler, Doktora tezleri, öğrenci ödevleri, Eğitim içerikli dokumanlar, Kitap çevirileri gibi akademik ve edebi alanda çeviriler yapmaktayız. Arnavutça Sözlü Tercüme ve Refakat hizmeti profesyonel tercümanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Toplantılar, Fuar katılımları, Yabancı uyruklu misafir ağırlama, basın toplantıları gibi tüm ticari görüşmelerinizde bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Arnavutça Çeviri,  Ankara Arnavutça Tercüme, Bursa Arnavutça Çeviri gibi Türkiye’nin birçok noktasında Arnavutça Tercümanlarımızla sizlere bu hizmetleri sağlamaktayız.

Bunların haricinde burada belirtemediğimiz tüm alanlarda ve konularda Arnavutça-Türkçe ve Türkçe-Arnavutça Noter Yeminli Tercüme hizmetleri verilmektedir.

Tercüme fiyatları hesaplanırken 1000 karakter (boşluksuz) baz alınmaktadır. Buna göre her bir 1000 karakter 1 sayfaya tekabül etmektedir. Arnavutça Sözlü Tercüme ve Simultane çeviri fiyatları günlük ve saatlik olarak hesaplanmaktadır.

Arnavutça translate için, Bozok Tercüme iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Afganca TercümeArapça Tercüme, Almanca Tercüme, Azerice TercümeBoşnakça TercümeBulgarca TercümeÇekçe TercümeÇince TercümeDanca TercümeErmenice TercümeEstonca TercümeFarsça TercümeFelemenkçe TercümeFince TercümeFransızca TercümeGürcüce TercümeHintçe TercümeHırvatça Tercümeİbranice Tercümeİngilizce Tercümeİspanyolca Tercümeİsveççe Tercümeİtalyanca TercümeJaponca TercümeKaradağca TercümeKazakça TercümeKırgızca TercümeKorece TercümeKürtçe TercümeLehçe TercümeLetonca TercümeLitvanyaca TercümeMacarca TercümeMakedonca TercümeMoldovca TercümeNorveççe TercümeOsmanlıca TercümeÖzbekçe TercümePortekizce TercümeRomence TercümeRusça TercümeSırpça TercümeSlovakça TercümeSlovence TercümeTürkmence TercümeUkraynaca TercümeUrduca TercümeYunanca Tercüme


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa - 1

Bağlarbaşı Mahallesi 1.Hürriyet Caddesi Dağlar Apt. No: 182 İç Kapı No: 3 Osmangazi/ Bursa
TEL : +90 224 245 75 75
GSM : +90 530 037 28 75

Bursa - 2

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mah. Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer/Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad.
Cevher Apt: 3/2 Kat: 1 Mecidiyeköy/İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48


+