ARNAVUTÇA TERCÜME / ARNAVUTÇA ÇEVİRİ

Arnavutluk’un resmi dili olan Arnavutça, Hint-Avrupa dil grubunda yer alır. Arnavutluk Güney Avrupa’da yer alan bir ülkedir. Adriyatik Denizine kıyısı vardır. Yunanistan, Makedonya, Kosova ve Karadağ ile sınır komşusudur. Ülkede Arnavutça dışında İtalyanca, İngilizce ve Yunanca da konuşulur. Halkının büyük çoğunluğu İslam dinine mensuptur. Arnavutça sözlerArnavutça kelimeler ve Arnavutça türküler hakkında internette geniş çaplı bilgiler mevcuttur.

Arnavutça Çeviri, Arnavutça Tercüme, Arnavutça Yeminli Tercüme, Arnavutça Tercüman Ankara, Arnavutça Tercüman İstanbul, Arnavutça Teknik Tercüme, Arnavutça Noter Yeminli Tercüme, Arnavutça Sözlü Tercüme, Arnavutça Simultane Tercüme, Kızılay Arnavutça Tercüme, Arnavutça Huku

Arnavutça çeviri hizmeti veren Bozok Tercüme, alanında uzman Arnavutça yeminli tercüman kadrosu ile tüm çeviri ihtiyaçlarınıza profesyonel bir yaklaşım ile cevap vermektedir.

Arnavutça-Türkçe ve Türkçe Arnavutça olmak üzere her iki yöne olacak şekilde; Diploma, Pasaport, Doğum Belgesi, İkamet Belgesi, Transkript, Ehliyet, Ruhsatlar, Sertifikalar gibi belge çevirileri Noter Yeminli Arnavutça Tercüman tarafından yapılmaktadır.

Vekaletnameler, Sözleşmeler, Taahhütnameler, Muvafakatnameler, Mahkeme Kararları, Tutanaklar, Beyannameler gibi Arnavutça Hukuki Tercüme hizmeti vermekteyiz. Bunun dışında Şartname tercümesi, İhale dokümanları tercümesi, Gümrük belgeleri tercümesi, Kullanma kılavuzu tercümesi, broşür tercümeleri, Spesifikasyonlar, Analiz sertifikaları tercümeleri, İmza sirküleri tercümesi, Sicil gazetesi tercümesi, Fatura tercümesi gibi Arnavutça Ticari Tercüme hizmeti verilmektedir. Arnavutça Medikal ve Tıbbi Tercüme olarak ise Hastane raporu tercümesi, Sağlık raporu tercümesi, Prospektüs tercümesi, Medikal cihaz ve ekipman tercümesi gibi dokümanlar sayılabilir.

Makaleler, Doktora tezleri, öğrenci ödevleri, Eğitim içerikli dokumanlar, Kitap çevirileri gibi akademik ve edebi alanda çeviriler yapmaktayız. Arnavutça Sözlü Tercüme ve Refakat hizmeti profesyonel tercümanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Toplantılar, Fuar katılımları, Yabancı uyruklu misafir ağırlama, basın toplantıları gibi tüm ticari görüşmelerinizde bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Arnavutça Tercüme,  Ankara Arnavutça Tercüme, Bursa Arnavutça Tercüme gibi Türkiye’nin birçok noktasında Arnavutça Tercümanlarımızla sizlere bu hizmetleri sağlamaktayız.

Bunların haricinde burada belirtemediğimiz tüm alanlarda ve konularda Arnavutça-Türkçe ve Türkçe-Arnavutça Noter Yeminli Tercüme hizmetleri verilmektedir.

Arnavutça Tercüme fiyatları hesaplanırken 1000 karakter (boşluksuz) baz alınmaktadır. Buna göre her bir 1000 karakter 1 sayfaya tekabül etmektedir. Arnavutça Sözlü Tercüme ve Arnavutça Simultane çeviri fiyatları günlük ve saatlik olarak hesaplanmaktadır.

Arnavutça translate için, Bozok Tercüme iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bozok Tercüme, Arnavutça Noter Yeminli

 

 

 

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası