BOŞNAKÇA TERCÜME / BOŞNAKÇA ÇEVİRİ

Boşnakça, Bosna Hersek resmi dillerinden olup, Boşnakların kullandığı dildir. Latin alfabesi ile yazılır. Boşnakça Tercüme, ülkemizde çeviri alanında yaygın kullanılabilen dillerden biridir. Tarihsel köklerden gelen Boşnaklar ve Türkler arasındaki ilişkiden yola çıktığımızda Türkiye, Boşnakların ikinci vatanı gibidir. Boşnakça türküler, Boşnakça sözler, Müslüman Türk kültürü ile yoğrulmuştur. Türkiye’de yaşayan çok sayıda Boşnak vardır. İki ülke arasında karşılıklı ziyaret, yerleşme, eğitim, yatırım, kültür alanlarındaki bu etkileşimlerle birlikte çeviri gereksinimi duyulan alanlar oluşmaktadır.

Boşnakça Pasaport Çevirisi, Boşnakça Diploma Çevirisi, Boşnakça Transkript çevirisi, Boşnakça Doğum Belgesi Çevirisi en yaygın çevirilerdir. Türkçe Boşnakça Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Bosna’dan eski dönemlerde Türkiye’ye göç edenlerin Laisser Passer belgesi çevirileri, bir dönem yoğun olarak çevirisi yapılmış belgeler arasındadır.

Türkçe Boşnakça Vekalet Tercümesi, Türkçe Boşnakça Muvafakatname Tercümesi, Türkçe Boşnakça Taahhütname Tercümesi,  yaygın olarak yapılan çevirilerdir.

Sağlık Raporu, İkametgah Belgesi, Mahkeme Kararı, Sözleşme, Boşanma Kararı gibi Türkçeden Boşnakçaya Tercüme ve Boşnakçadan Türkçeye Çeviri yoğun olarak yapılan dokümanlardandır.

Bozok Tercüme olarak, yukarıda belirtilen başlıklar haricinde burada belirtemediğimiz her tür ve konuda Türkçe – Boşnakça Tercüme Hizmeti ve aynı şekilde tersi yönde Boşnakça – Türkçe Tercüme Hizmeti vermekteyiz. Boşnakça Noter Yeminli Tercüman tarafından Türkiye’nin her yerinde bu Çeviri Hizmetini vermekteyiz. Özellikle Boşnakça Yeminli Tercüme Ankara olmak üzere Boşnakça Yeminli Tercüme İstanbul ve Boşnakça Yeminli Tercüme Bursa bunların başında sayılabilir.

Boşnakça Sözlü Tercüman vasıtası ile ardıl çeviri hizmetlerimiz, Noterliklerde geçerli olacak şekilde Noter Yeminli Boşnakça Tercüman tarafından sağlanmaktadır.

Boşnakça Tercüme Fiyatları, 1000 karakter birim fiyat üzerinden hesaplanmaktadır. Boşnakça Tercüme Hizmeti almak için, Bozok Tercüme şubelerinden iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası