BOŞNAKÇA TERCÜME / BOŞNAKÇA ÇEVİRİ

Boşnakça tercüme; Boşnakça, Bosna Hersek resmi dillerinden olup , Boşnakların kullandığı dildir. Latin alfabesi ile yazılır. Boşnakça Tercüme, ülkemizde çeviri alanında yaygın kullanılabilen dillerden biridir. Tarihsel köklerden gelen Boşnaklar ve Türkler arasındaki ilişkiden yola çıktığımızda Türkiye, Boşnakların ikinci vatanı gibidir. Boşnakça türküler, Boşnakça sözler, Müslüman Türk kültürü ile yoğrulmuştur. Türkiye’de yaşayan çok sayıda Boşnak vardır. İki ülke arasında karşılıklı ziyaret, yerleşme, eğitim, yatırım, kültür alanlarındaki bu etkileşimlerle birlikte çeviri gereksinimi duyulan alanlar oluşmaktadır.

Boşnakça tercüme

Özellikle Boşnakça Noter Yeminli Tercüme Ankara olarak Boşnakça Pasaport Çevirisi, Diploma Çevirisi, Transkript çevirisi, Boşnakça Doğum Belgesi Çevirisi en yaygın çevirilerdir. Türkçe Boşnakça Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Bosna’dan eski dönemlerde Türkiye’ye göç edenlerin Laisser Passer belgesi çevirileri, bir dönem yoğun olarak çevirisi yapılmış belgeler arasındadır. Bunun yanında Türkiye’nin neresinde olursanız olun, iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle irtibata geçerek tüm çeviri işleriniz ile noter ve apostil onaylarını da yaptırabilirsiniz. Sizin adınıza bu onayları yaparak, adresinize ücretsiz olarak kargo ile göndermekteyiz.

Türkçe Boşnakça Vekalet Tercümesi, Türkçe Boşnakça Muvafakatname Tercümesi, kataloglar, broşürler, web siteleri gibi her alanda Türkçe Boşnakça Taahhütname Tercümesi,  yaygın olarak yapılan çevirilerdir.

Sağlık Raporu, İkametgah Belgesi, Mahkeme Kararı, Sözleşme, Boşanma Kararı gibi Türkçeden Boşnakçaya Çeviri ve Boşnakçadan Türkçeye Çeviri yoğun olarak yapılan dokümanlardandır. Bunların yanında teknik, hukuki, ticari, akademik, edebi, tıbbi alanlarda her türlü belgelerin çevirileri, profesyonel ve alanında uzman tercüman kadromuz ile verilmektedir.

Bozok Tercüme olarak, yukarıda belirtilen başlıklar haricinde burada belirtemediğimiz her tür ve konuda Türkçe – Boşnakça Tercüme Hizmeti ve aynı şekilde tersi yönde Boşnakça – Türkçe Çeviri Hizmeti vermekteyiz. Boşnakça Noter Yeminli Tercüman tarafından Türkiye’nin her yerinde bu Çeviri Hizmetini vermekteyiz. Özellikle  Ankara Yeminli Tercüme Bürosu şubemiz başta olmak üzere İstanbul  Noter Yeminli Tercüme Bürosu ve Bursa Noter Yeminli Tercüme Bürosu şubelerimiz  bunların başında sayılabilir.

Boşnakça Sözlü Tercüman vasıtası ile ardıl çeviri hizmetlerimiz, Noterliklerde geçerli olacak şekilde Noter Yeminli Boşnakça Tercüman tarafından sağlanmaktadır.

Boşnakça Noter Yeminli Tercüme Fiyatları, 1000 karakter birim fiyat üzerinden hesaplanmaktadır. Çeviri Hizmeti almak için, Bozok Tercüme şubelerinden iletişime geçebilirsiniz.

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Kanyon Ofis Binası, Büyükdere Caddesi
No:185 Kat:6 34394, Levent/Şişli
TEL : +90 212 319 77 47
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi
Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer – Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48


+