ESTONCA TERCÜME / ESTONCA ÇEVİRİ

Estonca Tercüme; Estonca, Ural-Altay dil grubundan Fin-Ugor dillerinden olup, Estonya Resmi Dili’dir. Estonya’da ve ülke dışındaki Estonyalılar tarafından kullanılmaktadır. Finceye benzemektedir.

Estonca tercüme

Estonca Türkçe Tercüme konusunda oldukça deneyimli olan Bozok Tercüme, Noter Yeminli Estonca Çevirmen kadrosu ile Türkiye’nin her noktasında bu hizmeti vermektedir. Özellikle Tercüme Bürosu İstanbul, Tercüme Bürosu Ankara ve Tercüme Bürosu Bursa şubeleri başta olmak üzere tüm şehirlerimizden Estonca Çeviri Hizmeti alabilirsiniz.

Ameliyat raporları, Adli tıp raporları, Doktor raporları, Analiz raporları, Araştırma raporları, , Bilimsel raporlar, Hasta bilgileri içerikli dokümanlar, Hasta Raporları, Medikal Araç-Gereçler, Medikal Cihazlar, Reçeteler, Sağlık Raporları, Sağlık Sertifikaları, Tahlil Sonuçları, Tanı, Tedavi gibi Tıbbi Tercüme alanında dokümanların çevirisi yapılmaktadır.

Hukuki ve Ticari Sözleşme ve Anlaşmalar, Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Yönetmelikler, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları, Şartnameler, Genelgeler, Hukuki Makaleler, Hukuki Yazışmalar gibi konularda Hukuki Tercüme hizmeti verilmektedir.

Analiz Sertifikaları, Akreditifler, Beyannameler, Bilançolar, Ekstreler, Faturalar, Gelir Tabloları, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, İhale Dokümanları, İhale Şartnameleri, Resmi Belgeler, Ruhsatlar, Sertifikalar, Sigorta Evrakları, Sirküler, Sözleşmeler, Ticaret Sicil Gazeteleri, gibi konu ve belgelerde Estonca Ticari Çeviri -Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, Teknik Resim ve Çizim Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Teknik Sistem Tercümeleri, Laboratuar Sistemleri, Teknik Belge Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik /Elektronik alet tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi konu ve belgelerde Estonca Teknik Tercüme Hizmeti vermekteyiz.

Bunların dışında Estonca Teknik Çeviri , Akademik Çeviri , Edebi Çeviri, Sözlü Çeviri alanlarında Estonca Noter Yeminli Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Öğrenci Belgeleri, Diploma, Transkript, Pasaport, Ehliyet, Doğum Belgesi, Evlenme Belgesi gibi bireysel dokümanlar Türkçe Estonca ve Estonca Türkçe olmak üzere her iki yönde Yeminli Estonca Çevirmen kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Estonca Çeviri Fiyatları, içerik ve hacim göz önüne alınarak, birim fiyat üzerinden belirlenmektedir. Estonca Sözlü Tercüman kadromuz ile de, Ardıl Estonca Çeviri Hizmeti vermekteyiz. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için Bozok Tercüme Şubelerinden ya da iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa - 1

Bağlarbaşı Mahallesi 1.Hürriyet Caddesi Dağlar Apt. No: 182 İç Kapı No: 3 Osmangazi/ Bursa
TEL : +90 224 245 75 75
GSM : +90 530 037 28 75

Bursa - 2

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mah. Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer/Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad.
Cevher Apt: 3/2 Kat: 1 Mecidiyeköy/İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48


+