ESTONCA TERCÜME / ESTONCA ÇEVİRİ

Estonca, Ural-Altay dil grubundan Fin-Ugor dillerinden olup, Estonya Resmi Dili’dir. Estonya’da ve ülke dışındaki Estonyalılar tarafından kullanılmaktadır. Finceye benzemektedir.

Estonca Çeviri, Estonca Tercüme, Estonca Yeminli Tercüme, Estonca Yeminli Çeviri, Estonca Tercüman Ankara, Estonca Tercüman İstanbul, Estonca Noter Yeminli Tercüme, Estonca Tercüme Ofisi, Kızılay Estonca Tercüme, Estonca Tercüme Bürosu

Estonca Türkçe Tercüme konusunda oldukça deneyimli olan Bozok Tercüme, Noter Yeminli Estonca Tercüman kadrosu ile Türkiye’nin her noktasında bu hizmeti vermektedir. Özellikle Estonca Tercüme İstanbul, Estonca Tercüme Ankara ve Estonca Tercüme Bursa şubeleri başta olmak üzere tüm şehirlerimizden Estonca Çeviri Hizmeti alabilirsiniz.

Ameliyat raporları, Adli tıp raporları, Doktor raporları, Analiz raporları, Araştırma raporları, , Bilimsel raporlar, Hasta bilgileri içerikli dokümanlar, Hasta Raporları, Medikal Araç-Gereçler, Medikal Cihazlar, Reçeteler, Sağlık Raporları, Sağlık Sertifikaları, Tahlil Sonuçları, Tanı, Tedavi gibi Estonca Tıbbi Tercüme alanında dokümanların çevirisi yapılmaktadır.

Hukuki ve Ticari Sözleşme ve Anlaşmalar, Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Yönetmelikler, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları, Şartnameler, Genelgeler, Hukuki Makaleler, Hukuki Yazışmalar gibi konularda Estonca Hukuki Tercüme hizmeti verilmektedir.

Analiz Sertifikaları, Akreditifler, Beyannameler, Bilançolar, Ekstreler, Faturalar, Gelir Tabloları, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, İhale Dokümanları, İhale Şartnameleri, Resmi Belgeler, Ruhsatlar, Sertifikalar, Sigorta Evrakları, Sirküler, Sözleşmeler, Ticaret Sicil Gazeteleri, gibi konu ve belgelerde Estonca Ticari Çeviri -Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, Teknik Resim ve Çizim Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Teknik Sistem Tercümeleri, Laboratuar Sistemleri, Teknik Belge Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik /Elektronik alet tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi konu ve belgelerde Estonca Teknik Tercüme Hizmeti vermekteyiz.

Bunların dışında Estonca Teknik Tercüme, Estonca Akademik Tercüme, Estonca Edebi Çeviri, Estonca Sözlü Çeviri alanlarında Noter Yeminli Estonca Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Öğrenci Belgeleri, Diploma, Transkript, Pasaport, Ehliyet, Doğum Belgesi, Evlenme Belgesi gibi bireysel dokümanlar Türkçe Estonca ve Estonca Türkçe olmak üzere her iki yönde Yeminli Estonca Çevirmen kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Estonca Çeviri Fiyatları, içerik ve hacim göz önüne alınarak, birim fiyat üzerinden belirlenmektedir. Estonca Sözlü Tercüman kadromuz ile de, Ardıl Estonca Çeviri Hizmeti vermekteyiz. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için Bozok Tercüme Şubelerinden ya da iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası