PORTEKİZCE TERCÜME / PORTEKİZCE ÇEVİRİ

Portekizce Tercüme, Hint-Avrupa dil grubundan Romen dillerindendir. Portekiz’in resmi dili olmakla birlikte Brezilya, Angola, Ekvator Ginesi, Doğu Timor, Gine-Bissau, Mozambik gibi batı Afrika ülkelerinin de resmi dilidir. Dünyada 200 milyona yakın kişi tarafından konuşulmaktadır.

Portekizce Tercüme

Portekizce Tercüme, çeviri sektöründe yaygın kullanılan dillerden biridir. Türkçe Portekizce ve Portekizce Türkçe hemen hemen tüm konu başlıklarında yoğun çeviriler yapılmaktadır. Ticari, Teknik, Siyasi, Sosyal, Hukuki, Akademik, Tıbbi, Edebi alanlarda Portekizce Yeminli Çeviri yapılmaktadır.

Ameliyat raporları, Doktor raporları, Adli Tıp raporları, Analiz Raporları, Araştırma Raporları, Bilimsel Tıbbi Makaleler, Hasta Raporları, Hastane Raporları, İlaç patentleri, İlaç Klinik Raporlar, Medikal Araç-Gereçler, Medikal Cihazlar, Reçeteler, Sağlık raporları, Sağlık Sertifikaları, Tahlil Sonuçları, Tıbbî Araç – Gereçler, Tıbbi Belgeler gibi konu ve belgelerde Tıbbi Tercüme hizmeti, Bozok Tercüme bünyesinde bulunan Yeminli Portekizce Tercüman kadrosu tarafından verilmektedir.

Hukuki Sözleşme, Ticari Sözleşme ve Anlaşmalar, Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Mevzuatlar, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları, Beyanlar, Şartnameler, Genelgeler, Hukuki Makaleler, Hukuki Yazışmalar,  Tebliğler, Tutanaklar, Veraset İlamları, Yasalar gibi konu ve belgelerde Portekizce Hukuki Tercüme hizmeti, Bozok Tercüme bünyesinde bulunan Noter Yeminli Portekizce Tercüman kadrosu tarafından verilmektedir.

Analiz Sertifikaları, Akreditifler, Anlaşmalar, Beyannameler, Bilanço Gelir tabloları, Hesap Ekstreleri, Faturalar, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, İhale Dokümanları, İhale Şartnameleri, Ürün Tanıtım Bilgileri, İhale Dosyaları, Kararlar, Konşimento Kontratları, Kurul kararları, Mizan, Muvafakatnameler, Poliçeler, Projeler, Raporlar, Resmi Belgeler, Ruhsatlar, Senetler, Sertifikalar, İmza Sirküleri, Sözleşmeler, Şartnameler, Spesifikasyonlar, Taahhütnameler gibi konu ve belgelerde Portekizce Ticari Çeviri hizmeti, Bozok Tercüme bünyesinde bulunan Noter Yeminli Portekizce Çevirmen kadrosu tarafından verilmektedir.

Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, Teknik Resim ve Çizim Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Teknoloji Tercümeleri, Teknik Eğitim Tercümesi, Teknik Belge Tercümeleri, Teknik Metin Tercümeleri, Deney Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik/Elektronik Alet Tercümeleri, Tablo ve Gösterim Tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi konu ve belgelerde Portekizce Teknik Tercüme hizmeti, Bozok Tercüme bünyesinde bulunan Yeminli Portekizce Tercüman kadrosu tarafından verilmektedir.

Bunların dışında tüm bilim dallarında gerçekleştirilen Araştırma, Makale, Tez, Rapor, Ödev gibi çalışmalarınız profesyonel ve akademik personelden oluşan Portekizce Tercüman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Portekizce Pasaport Tercümesi, Portekizce Diploma Tercümesi, Portekizce Doğum Belgesi, Portekizce İkamet Belgesi, Portekizce Formül A, Portekizce Evlenme Cüzdanı, Portekizce Ehliyet Tercümesi gibi burada belirtemediğimiz bireysel bazlı tüm dokümanlar Türkçe Portekizce ve Portekizce Türkçe  olarak, her iki yöne de Profesyonel Yeminli Portekizce Tercüman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Portekizce Sözlü Çeviri hizmetimiz ile Portekizce Simultane Hizmetimiz de mevcut olup, Yeminli Portekizce Tercümanlarımız ile bu hizmeti vermekteyiz. Portekizce Sözlü Tercüme Fiyatları, işin konusu ve süresine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Yeminli Tercüme Ankara, Yeminli Tercüme İstanbul ve Yeminli Tercüme Bursa şubelerimiz başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinden bu hizmeti alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak, Portekizce Çeviri yaptırmak istediğiniz dokümanlarınızı bize ulaştırmanız. Sizin adınıza tüm onay süreçlerini tamamlayarak, adresinize ücretsiz olarak kargo ile göndermekteyiz.

Portekizce Tercüme Fiyatları, bin karakter birim fiyat üzerinden hesaplanmaktadır. Hacimli çeviri projelerinizde uygun hesaplamalarla toplam fiyat üzerinden değerlendirmeler de yapılabilmektedir.

 

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
No: 199 Şişli - İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi
Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer – Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48


+