UKRAYNACA TERCÜME / UKRAYNACA ÇEVİRİ

Ukraynaca, Hint-Avrupa dil grubundan Slav Dilleri ailesindendir. Rusça gibi Kiril Alfabesi ile yazılır. Ukrayna’nın resmi dili olup, Ukraynalılar tarafından konuşulmaktadır. Ukrayna’nın Başkenti Kiev’dir. Ukrayna Para Birimi Grivna’dır. Ukrayna, Karadeniz’in kuzeyine yer alıp Türkiye ile deniz sınır komşusudur. Türkiye’de yaygın olarak çevirisi yapılan dillerden biridir.

Ukraynaca Çeviri, Ukraynaca Tercüme, Ukraynaca Yeminli Tercüme, Ukraynaca Yeminli Çeviri, Ukraynaca Tercüman Ankara, Ukraynaca Tercüman İstanbul, Ukraynaca Noter Yeminli Tercüme, Kızılay Ukraynaca Tercüme, Ukraynaca Tercüman, Ukraynaca Tercüme Ofisi, Ukraynaca Tercüme Bürosu

Türkiye ve Ukrayna arasında her geçen zamanda daha da gelişen ticari, ekonomik, kültürel, sosyal, siyasi, askeri alanlardaki ikili ilişkilere endeksli olarak Türkçe Ukraynaca ve Ukraynaca Türkçe Tercüme alanları da gelişmektedir. Ukrayna ve Türk vatandaşları arasında evlilikler yaygın olup, Evlilik işlemleri için gerekli olan evrakların çevirileri bu alanda önemli bir yer tutmaktadır. Evlilik işlemleri için Nikah Dairelerine ibraz edilen Ukraynaca Evlenme Evraklarının çevirileri yapılmadan önce, Ukrayna’dan alınmış belgelerin mutlaka Apostilli olarak getirilmiş olması gerekir. Evlilik için gereken belgeler şöyledir: Ukrayna Doğum Belgesi, Ukrayna Pasaportu, Ukrayna vatandaşına ait Bekarlık Belgesi ve eğer var ise daha önceki evliliklere ait Boşanma Kararları. Tüm bu evraklar üzerinde Apostil Onayı olmalıdır. Bozok Noter Yeminli Tercüme Bürosu vasıtası ile Ukraynaca Yeminli Tercüman kadromuz tarafından tercümesi yapılıp, Noterden onaylandıktan sonra, Nikah Dairesine ibraz edilerek, randevu alınabilir.

Ukrayna’da çok sayıda yatırım yapan Türk Şirketleri mevcuttur. Yatırım süreçlerinde İhale Dosyaları olsun, şirket evrakları, Sözleşmeler ve daha birçok Ticari ve Teknik doküman çevirileri yapılmaktadır. Ukraynacadan Türkçeye ve Türkçeden Ukraynacaya Tercümesi yapılan bu evrakların bir kısmı noter tasdikli olabilmektedir.

Ukrayna’da öğrenim görmek isteyen Türk öğrencilerin; Ukraynaca Diploma Tercümesi, Ukraynaca Transkript Tercümesi, Ukraynaca Ösym Belge Tercümesi, Ukraynaca Lise Diploması Tercümesi gibi gerekli olan evraklarının Türkçe Ukraynaca Tercümeleri yapılmaktadır. Yine aynı şekilde Türkiye’de okumak için ya da YÖK’ten denklik almak için gerekli olan Ukraynaca Belgelerin Türkçeye çevirileri de aynı şekilde Yeminli Ukraynaca Tercüman Kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Tercüme Bürosu Ankara ve Tercüme Bürosu İstanbul şubelerimiz başta olmak üzere, ülkemizden ya da yurtdışında herhangi bir yerde olsanız da, iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak Ukraynaca Türkçe Çeviri Hizmeti alabilirsiniz. Evraklarınızı e-mail, posta ya da dosya gönderebileceğiniz uygulamalar üzerinden bize ulaştırmanız halinde gerekli olan Ukraynaca Türkçe Yeminli Tercüme ve diğer tasdiklerini sizin adınıza yaparak, adresinize kargo ile ulaştırabiliriz.

Ukraynaca Sözlü Tercüman ve Ukraynaca Simultane Tercüme Hizmetimiz de mevcut olup, ihtiyaç duyulan her anınızda sizlere hizmet vermekteyiz. Ukraynaca Sözlü Tercüme Fiyatları işin konusuna ve süresine göre belirlenmektedir. Yine Simultane Tercüme Fiyatları da aynı şekilde belirlenmektedir. Yazılı Ukraynaca Tercüme Fiyatları ise, bin karakter birim fiyat üzerinden değerlendirilmekte olup, hacimli işlerinizde toplu fiyatlandırmalar da yapılabilmektedir.

Ukraynaca Tercümesi yapılan bazı evraklar aşağıda belirtilmiştir:

Ukraynaca Pasaport Tercümesi

Ukraynaca Diploma Tercümesi

Ukraynaca Doğum Belgesi Tercümesi

Ukraynaca Mahkeme Kararı Tercümesi

Ukraynaca Muvafakatname Tercümesi

Ukraynaca Vekaletname Tercümesi

Ukraynaca Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

Ukraynaca Sözleşme Tercümesi

Ukraynaca Evlenme Cüzdanı Tercümesi

Ukraynaca Formül A Tercümesi

Ukraynaca Formül B Tercümesi

 

 

 

Etiketler: 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Kanyon Ofis Binası, Büyükdere Caddesi
No:185 Kat:6 34394, Levent/Şişli
TEL : +90 212 319 77 47
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi
Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer – Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48


+