KÜRTÇE TERCÜME / ÇEVİRİ

Bozok Tercüme olarak, her tür ve konuda Kürtçe Çeviri – Tercüme hizmeti vermekteyiz. Teknik, Ticari, Hukuki, Edebi, Akademik, Ardıl,  Noter Yeminli, bireysel, vb. tüm konularda Kürtçe Çeviri -Tercüme hizmetleri.

KÜRTÇE ÇEVİRİ -TERCÜME  FİYATLANDIRMASI

Fiyatlandırma 1000 karakter (boşluksuz) (harf) üzerinden olup, 1000 karakter 1 sayfaya tekabül eder. Belgenin içeriğine ve hacmine göre fiyatlandırmalar yapılabilir. Yunanca Çeviri – Tercüme için telefon ile ulaşabilir, mail gönderebilir ya da  “Online Başvuru” formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

KÜRTÇE ARDIL ÇEVİRİ – TERCÜME

Sözlü tercüme kaynak dilden hedef dile konuşma sırasında tercüme edilen bir sistem olduğundan dikkat, bilgi, pratiklik ve deneyim gerektiren bir iştir.
Tüm Ticari Görüşmeleriniz, İş Anlaşmaları, Ticari Toplantılar, Geziler,Sempozyumlar, İş Toplantıları, Resmi Açılışlar, Lansman Toplantıları, Kokteyl, Yabancı Uyruklu Misafir Ağırlama ve Refakat, İş Yemekleri, Uluslararası Fuar ve Geziler, Basın Toplantıları gibi alanlarda verdiğimiz sözlü tercüme hizmetidir.

Çevirmenler, katılımcılarla beraber herhangi bir teknik ekipman kullanmadan toplantı masasında oturur. Konuşmacı, konuşmanın içeriğine göre birkaç cümle veya bir müddet konuşurken çevirmen not tutar. Konuşmacı daha sonra durur ve çevirmen söylenenleri diğer dilde tekrar eder. Sözlü çeviri genellikle söz konusu toplantının çok kısa, teknik, gizli veya resmi olması nedeniyle simültane çeviri yapılamayan durumlarda başvurulan bir yöntemdir.
Bozok Tercüme, konusunda uzman ve tecrübeli tercümanlar ile Kürtçe sözlü tercüme hizmeti vermektedir.

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası