DANCA TERCÜME / DANCA ÇEVİRİ

Danca Dili, Hint-Avrupa dil grubunda olup, İskandinav dillerinden biridir. Danimarka resmi dili olmakla beraber, Grönland resmi dili de Danca’dır. Danimarka, Grönland ile Almanya’nın küçük bazı bölgelerinde konuşulmaktadır. Ortalama 5,5 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir. Danca Alfabesi 29 harften oluşur.

Danca Çeviri, Danca Tercüme, Danca Yeminli Tercüme, Danca Yeminli Çeviri, Danca Tercüman Ankara, Danca Tercüman İstanbul, Danca Teknik Tercüme, Danca Noter Yeminli Tercüme, Danca Tercüme Ofisi, Kızılay Danca Tercüme, Danca Tercüme Bürosu

Bozok Tercüme olarak, her tür ve konuda Danca Tercüme Hizmeti vermekteyiz. Danca Teknik Tercüme alanında; Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Teknoloji Tercümeleri, Teknik Eğitim Tercümesi, Teknik Belge Tercümeleri, Deney Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik /Elektronik alet tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi belli başlı konuları Danca Teknik Çeviri alanında sayabiliriz.

Danca Ticari Tercüme alanında; Analiz Sertifikaları, Akreditifler, Anlaşmalar, Beyannameler, Bilançolar, Ekstreler, Faturalar, Gelir tabloları, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, İhale dokümanları, İhale Şartnameleri, Ürün Tanıtım Bilgileri, Kurul kararları, Mukaveleler, Poliçeler, Raporlar, Resmi belgeler, Ruhsatlar, Senetler, Sertifikalar, Sigorta belgeleri, Sirküler, Sözleşmeler, Şartnameler, Spesifikasyonlar, Taahhütnameler, Ticaret Sicil Gazeteleri, Tüzükler, Yönetmelikler gibi konu başlıkları Danca Ticari Çeviri kapsamındadır.

Danca Hukuki Tercüme; Hukuki ve Ticari Sözleşme ve Anlaşmalar, Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Mevzuatlar, Yönetmelikler, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları, Beyanlar, Belgeler, Evraklar, Dilekçeler, Cüzdanlar, Mevzuatlar, Kanunlar, Şartnameler, Genelgeler, Başvurular, Hukuki metinler, Hukuki makaleler,  Tebliğler, Veraset İlamları, Yasalar, gibi konu ve belgelerde Danca Hukuki Çeviri hizmet başlıklarından bazılarıdır.

Danca Edebi Tercüme, Danca Akademik Tercüme konularında da konusunda uzman Yeminli Danca Tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Noter Yeminli Tercümanlarımız hem Danca Türkçe Tercüme hem de Türkçe Danca Tercüme olarak karşılıklı her iki dil yönünde bu hizmeti vermektedir. Danca Sözlü Tercüme hizmetimiz de yine uzman kadromuz tarafından verilmektedir.

Danca Tercüman Ankara, Danca Tercüman İstanbul ve Danca Tercüman Bursa şubelerimizle birlikte, Türkiye’nin her noktasına Noter Yeminli Danca Tercüme Hizmeti vermekteyiz. Bunun için Bozok Tercüme iletişim kanallarında bize ulaşmanız yeterlidir.

Kaliteli Çeviri – Uygun Fiyat prensibimizden hareketle Danca Tercüme Fiyatları belirlenmektedir. Bin karakter birim fiyat hesaplaması üzerinden değerlendirme yapılmaktadır.

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası