DANCA TERCÜME / DANCA ÇEVİRİ

Danca tercüme; Danca Dili, Hint-Avrupa dil grubunda olup, İskandinav dillerinden biridir. Danimarka resmi dili olmakla beraber, Grönland resmi dili de Danca’dır. Danimarka, Grönland ile Almanya’nın küçük bazı bölgelerinde konuşulmaktadır. Ortalama 5,5 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir. Danca Alfabesi 29 harften oluşur.

Danca tercüme

Bozok Tercüme olarak, her tür ve konuda Danca Noter Yeminli Tercüme Hizmeti vermekteyiz. Teknik Tercüme alanında; Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, Kurulum Tercümeleri, Teknoloji Tercümeleri, Teknik Eğitim Tercümesi, Teknik Belge Tercümeleri, Deney Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik /Elektronik alet tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi belli başlı konuları Danca Teknik Çeviri alanında sayabiliriz.

Danca Ticari Tercüme alanında; Analiz Sertifikaları, Akreditifler, Anlaşmalar, Beyannameler, Bilançolar, Ekstreler, Faturalar, Gelir tabloları, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, İhale dokümanları, İhale Şartnameleri, Ürün Tanıtım Bilgileri, Kurul kararları, Mukaveleler, Poliçeler, Raporlar, Resmi belgeler, Ruhsatlar, Senetler, Sertifikalar, Sigorta belgeleri, Sirküler, Sözleşmeler, Şartnameler, Spesifikasyonlar, Taahhütnameler, Ticaret Sicil Gazeteleri, Tüzükler, Yönetmelikler gibi konu başlıkları Danca Ticari Çeviri kapsamındadır.

Danca Hukuki Tercüme; Hukuki ve Ticari Sözleşme ve Anlaşmalar, Mahkeme Kararları, Vekâletnameler, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Mevzuatlar, Yönetmelikler, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları, Beyanlar, Belgeler, Evraklar, Dilekçeler, Cüzdanlar, Mevzuatlar, Kanunlar, Şartnameler, Genelgeler, Başvurular, Hukuki metinler, Hukuki makaleler,  Tebliğler, Veraset İlamları, Yasalar, gibi konu ve belgelerde Danca Hukuki Çeviri hizmet başlıklarından bazılarıdır.

Edebi ve Akademik çeviri konularında da konusunda uzman Yeminli Danca Tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Noter Yeminli Tercümanlarımız hem Danca Türkçe hem de Türkçe Danca olarak karşılıklı her iki dil yönünde bu hizmeti vermektedir. Danca Sözlü Tercüme hizmetimiz de yine uzman kadromuz tarafından verilmektedir.

Çeviri Bürosu Ankara, Çeviri Bürosu İstanbul ve Danca Çeviri Bürosu Bursa şubelerimizle birlikte, Türkiye’nin her noktasına Noter Yeminli Danca Tercüme Hizmeti vermekteyiz. Bunun için Bozok Tercüme iletişim kanallarında bize ulaşmanız yeterlidir.

Kaliteli Çeviri – Uygun Fiyat prensibimizden hareketle Danca Tercüme Fiyatları belirlenmektedir. Bin karakter birim fiyat hesaplaması üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. İletişim kanallarımızdan bize ulaşarak çevirilerinizi yaptırabilirsiniz. Sizin adınıza noter ve apostil tasdiklerini yaptırıp, adresinize kargo ile gönderebiliriz.

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa - 1

Bağlarbaşı Mahallesi 1.Hürriyet Caddesi Dağlar Apt. No: 182 İç Kapı No: 3 Osmangazi/ Bursa
TEL : +90 224 245 75 75
GSM : +90 530 037 28 75

Bursa - 2

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mah. Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer/Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad.
Cevher Apt: 3/2 Kat: 1 Mecidiyeköy/İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48


+