FELEMENKÇE TERCÜME / FELEMENKÇE ÇEVİRİ

Felemenkçe Tercüme; Felemenkçe, Hint-Avrupa dil ailesinden Cermen dilleri grubundan bir dildir. Flamanca ve Hollandaca lehçeleri vardır ki aynı zamanda bu adlarla da anılırlar. Hollanda, Belçika (Flaman Bölgesi) ve Surinam’da konuşulmaktadır.

Hollanda ve Belçika’da yaşayan çok sayıda Türk vatandaşı olmasından hareketle Felemenkçe Tercüme her zaman ihtiyaç olan bir alandır. Özellikle Hollanda Emeklilik İşlemleri için gerekli evrakların çevirileri, Hollanda Pasaport Tercümesi, Hollanda Doğum Belgesi Tercümesi, Hollanda İkamet Belgesi Tercümesi, Mahkeme Kararı Tercümesi, Boşanma Kararı Tercümesi, Hollanda Evlilik Evrakları Tercümesi, Diploma Tercümesi, Okul Belgeleri Tercümesi gibi birçok bireysel dokümanların Türkçe Felemenkçe ve karşı yönde Felemenkçe Türkçe Tercümesi en yoğun olarak yapılan çeviri işleridir.

Hollanda Konsolosluğuna verilmek üzere Hollanda Vize Başvuru Evrakları yine en yaygın olarak yapılan çeviri evraklarıdır. Türkiye’nin batı bölgelerinden Hollanda Vizesi için başvurular İstanbul Hollanda Konsolosluğu üzerinden yapılmakta olduğundan Felemenkçe Tercüme İstanbul ve Felemenkçe Tercüme Bursa şubemize; orta ve doğu bölgeleri de Ankara Hollanda Elçiliği üzerinden bu işlemleri yapmakta olduğundan Felemenkçe Tercüme Ankara şubemizde Türkçe Felemenkçe Tercüme işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Şubelerimize gelmeden de, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evraklarınızı bize ulaştırmanız halinde, gerekli çeviri ve tasdiklerini yapıp, kargo ile adresinize ücretsiz olarak ulaştırmaktayız.

Türkiye’de emeklilik işlemleri için gerekli olan Hollanda İkamet Belgesi Tercümesi, Hollanda çalışma sürelerini gösteren belgelerin çevirileri, Noter Yeminli Felemenkçe Tercüman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Formül A, Formül B Hollandaca Tercümesi de yaygın olarak yapılan çevirilerdendir.

Felemenkçe tercüme

Bunların dışında tüm alanlarda Felemenkçe Türkçe Çeviri yapılmaktadır. Aşağıda bazı konu başlıkları halinde bunlar belirtilmiştir.

Felemenkçe Pasaport Tercümesi

Felemenkçe Diploma Tercümesi

Felemenkçe Transkript Tercümesi

Felemenkçe İkamet Belgesi Tercüme

Felemenkçe Vekaletname Tercümesi

Felemenkçe Muvafakatname Tercümesi

Felemenkçe Taahhütname Tercümesi

Felemenkçe Doğum Belgesi Tercümesi

Felemenkçe Emeklilik Evrakları Tercümesi

Felemenkçe Doğum Belgesi Tercümesi

Felemenkçe Mahkeme Kararı Tercümesi

Felemenkçe Boşanma Kararı Tercümesi

Felemenkçe Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

Felemenkçe Ehliyet Tercümesi

Felemenkçe Sağ Belgesi Tercümesi

Felemenkçe Evlenme Cüzdanı Tercümesi

Felemenkçe Tapu Tercümesi

Felemenkçe Veraset İlamı Tercümesi

Bunların dışında Felemenkçe Hukuki Tercüme alanında; Mahkeme Kararları, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Mevzuatlar, Yönetmelikler, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları, Beyanlar, İlamlar, Dilekçeler, Mevzuatlar, Kanunlar, Şartnameler, Genelgeler, Hukuki Makaleler, Hukuki Yazışmalar,  Mevzuatlar, Tebliğler, Tutanaklar gibi Felemenkçe Hukuki Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Felemenkçe Tıbbi Tercüme alanında; Ameliyat raporları, Doktor raporları, Analiz raporları, Araştırma raporları, Bilimsel Tıbbi Makaleler, Hasta raporları, Hastane raporları, İlaç Prospektüsleri, Klinik deneyler, Medikal Araç-Gereçler, Sağlık raporları, Tahlil sonuçları gibi Tıbbi Flamanca Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Hollandaca Ticari Tercüme alanında; Analiz Sertifikaları, Akreditifler, Anlaşmalar, Beyannameler, Bilançolar, Banka Ekstreleri, Faturalar, Gelir tabloları, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, İhale dokümanları, İhale Şartnameleri, İhale Dosyaları, İmza Sirküleri, Sözleşmeler, Şartnameler, Spesifikasyonlar, Sicil Gazeteleri, Yönetmelikler gibi Ticari Flamanca Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Hollandaca Teknik Tercüme alanında; Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, , Kurulum Tercümeleri, Teknik Sistem Tercümeleri, Teknik Eğitim Tercümesi, Teknik Belge Tercümeleri, Teknik Metin Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik /Elektronik Alet Tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi Felemenkçe Teknik Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Felemenkçe Akademik Tercüme alanında; Akademik Tercümeler, Araştırma Tercümeleri, Bilimsel Tercümeler, Tez Tercümeleri, Sunum Tercümeleri, Diploma Tercümeleri, Kurs Belgeleri, Öğrenci Belgeleri, Sınav Belgeleri, Okul Evrakları, Başvuru Evrakları Tercümeleri gibi Akademik Flamanca Tercüme hizmeti vermekteyiz.

Hollandaca Sözlü Tercüme kaynak dilden hedef dile konuşma sırasında tercüme edilen bir sistem olduğundan dikkat, bilgi, pratiklik ve deneyim gerektiren bir iştir.
Tüm Ticari Görüşmeleriniz, İş Anlaşmaları, Ticari Toplantılar, Geziler, Sempozyumlar, İş Toplantıları, Resmi Açılışlar, Lansman Toplantıları, Kokteyl, Yabancı Uyruklu Misafir Ağırlama ve Refakat, İş Yemekleri, Uluslararası Fuar ve Geziler, Basın Toplantıları gibi alanlarda Felemenkçe Noter Yeminli Tercüman tarafından verilen hizmettir. Felemenkçe Sözlü Tercüme Fiyatları, yapılacak olan işe göre belirlenmektedir.

Felemenkçe Tercüme Fiyatları, diğer dillerde olduğu gibi bin karakter birim fiyat üzerinden hesaplanmaktadır. Büyük hacimli çeviri projelerinde toplam fiyat üzerinden de hesaplamalar yapılabilir.

Felemenkçe Tercüme Hizmeti verdiğimiz bazı lokasyonlar aşağıda belirtilmiştir.

İstanbul Tercüme Büroları

Ankara Tercüme Büroları

İzmir Tercüme Büroları

Bursa Tercüme Büroları

Konya Tercüme Büroları

Eskişehir Tercüme Büroları

Antalya Tercüme Büroları

Bolu Tercüme Büroları

Kayseri Tercüme Büroları

Gaziantep Tercüme Büroları

Adana Tercüme Büroları

Mersin Tercüme Büroları

 Bursa Tercüme Büroları

Balıkesir Tercüme Büroları

Samsun Tercüme Büroları

Sivas Tercüme Büroları

Felemenkçe Kızılay Tercüme Büroları

Yenimahalle Tercüme Büroları

Mamak Tercüme Büroları

Şişli Tercüme Büroları

Kadıköy Tercüme Büroları

Bakırköy Tercüme Büroları

 


Ankara

Meşrutiyet Mah, Meşrutiyet Cad.
No: 11 Daire: 12, Kat: 3, Kızılay/Ankara
TEL: +90 312 425 01 75
GSM: +90 537 215 81 48

İstanbul

Levent 199 Plaza Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
No: 199 Şişli - İstanbul
TEL : +90 212 403 54 80
GSM: +90 537 215 81 48

Bursa

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi
Cadde224 Sitesi A Blok No.41/A Nilüfer – Bursa
TEL : +90 224 909 81 17
GSM: +90 537 215 81 48


+