FELEMENKÇE TERCÜME / FELEMENKÇE ÇEVİRİ

Felemenkçe, Hint-Avrupa dil ailesinden Cermen dilleri grubundan bir dildir. Flamanca ve Hollandaca lehçeleri vardır ki aynı zamanda bu adlarla da anılırlar. Hollanda, Belçika (Flaman Bölgesi) ve Surinam’da konuşulmaktadır.

Felemenkçe Çeviri, Felemenkçe Tercüme, Felemenkçe Yeminli Tercüme, Felemenkçe Yeminli Çeviri, Felemenkçe Tercüman Ankara, Felemenkçe Tercüman İstanbul, Felemenkçe Noter Yeminli Tercüme, Hollandaca Yeminli Tercüme, Felemenkçe Sözlü Tercüme, Kızılay Felemenkçe Tercüme, F

Hollanda ve Belçika’da yaşayan çok sayıda Türk vatandaşı olmasından hareketle Felemenkçe Tercüme her zaman ihtiyaç olan bir alandır. Özellikle Hollanda Emeklilik İşlemleri için gerekli evrakların çevirileri, Hollanda Pasaport Tercümesi, Hollanda Doğum Belgesi Tercümesi, Hollanda İkamet Belgesi Tercümesi, Mahkeme Kararı Tercümesi, Boşanma Kararı Tercümesi, Hollanda Evlilik Evrakları Tercümesi, Diploma Tercümesi, Okul Belgeleri Tercümesi gibi birçok bireysel dokümanların Türkçe Felemenkçe ve karşı yönde Felemenkçe Türkçe Tercümesi en yoğun olarak yapılan çeviri işleridir.

Hollanda Konsolosluğuna verilmek üzere Hollanda Vize Başvuru Evrakları yine en yaygın olarak yapılan çeviri evraklarıdır. Türkiye’nin batı bölgelerinden Hollanda Vizesi için başvurular İstanbul Hollanda Konsolosluğu üzerinden yapılmakta olduğundan Felemenkçe Tercüme İstanbul ve Felemenkçe Tercüme Bursa şubemize; orta ve doğu bölgeleri de Ankara Hollanda Elçiliği üzerinden bu işlemleri yapmakta olduğundan Felemenkçe Tercüme Ankara şubemizde Türkçe Felemenkçe Tercüme işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Şubelerimize gelmeden de, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evraklarınızı bize ulaştırmanız halinde, gerekli çeviri ve tasdiklerini yapıp, kargo ile adresinize ücretsiz olarak ulaştırmaktayız.

Türkiye’de emeklilik işlemleri için gerekli olan Hollanda İkamet Belgesi Tercümesi, Hollanda çalışma sürelerini gösteren belgelerin çevirileri, Noter Yeminli Felemenkçe Tercüman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Formül A, Formül B Hollandaca Tercümesi de yaygın olarak yapılan çevirilerdendir.

Bunların dışında tüm alanlarda Felemenkçe Türkçe Çeviri yapılmaktadır. Aşağıda bazı konu başlıkları halinde bunlar belirtilmiştir.

·         Felemenkçe Pasaport Tercümesi

·         Felemenkçe Diploma Tercümesi

·         Felemenkçe Transkript Tercümesi

·         Felemenkçe İkamet Belgesi Tercüme

·         Felemenkçe Vekaletname Tercümesi

·         Felemenkçe Muvafakatname Tercümesi

·         Felemenkçe Taahhütname Tercümesi

·         Felemenkçe Doğum Belgesi Tercümesi

·         Felemenkçe Emeklilik Evrakları Tercümesi

·         Felemenkçe Doğum Belgesi Tercümesi

·         Felemenkçe Mahkeme Kararı Tercümesi

·         Felemenkçe Boşanma Kararı Tercümesi

·         Felemenkçe Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

·         Felemenkçe Ehliyet Tercümesi

·         Felemenkçe Sağ Belgesi Tercümesi

·         Felemenkçe Evlenme Cüzdanı Tercümesi

·         Felemenkçe Tapu Tercümesi

·         Felemenkçe Veraset İlamı Tercümesi

Bunların dışında Felemenkçe Hukuki Tercüme alanında; Mahkeme Kararları, Uluslararası Anlaşmalar, Kararlar, Mevzuatlar, Yönetmelikler, Distribütörlük Sözleşmeleri, Dava Dilekçeleri, Toplantı Tutanakları, Beyanlar, İlamlar, Dilekçeler, Mevzuatlar, Kanunlar, Şartnameler, Genelgeler, Hukuki Makaleler, Hukuki Yazışmalar,  Mevzuatlar, Tebliğler, Tutanaklar gibi Felemenkçe Hukuki Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Felemenkçe Tıbbi Tercüme alanında; Ameliyat raporları, Doktor raporları, Analiz raporları, Araştırma raporları, Bilimsel Tıbbi Makaleler, Hasta raporları, Hastane raporları, İlaç Prospektüsleri, Klinik deneyler, Medikal Araç-Gereçler, Sağlık raporları, Tahlil sonuçları gibi Felemenkçe Tıbbi Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Felemenkçe Ticari Tercüme alanında; Analiz Sertifikaları, Akreditifler, Anlaşmalar, Beyannameler, Bilançolar, Banka Ekstreleri, Faturalar, Gelir tabloları, Kurumlar Vergisi Beyannameleri, İhale dokümanları, İhale Şartnameleri, İhale Dosyaları, İmza Sirküleri, Sözleşmeler, Şartnameler, Spesifikasyonlar, Sicil Gazeteleri, Yönetmelikler gibi Felemenkçe Ticari Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Felemenkçe Teknik Tercüme alanında; Makine Tercümeleri, Teknik Kitapçık Tercümeleri, , Kurulum Tercümeleri, Teknik Sistem Tercümeleri, Teknik Eğitim Tercümesi, Teknik Belge Tercümeleri, Teknik Metin Tercümeleri, Rapor Tercümeleri, Elektrik /Elektronik Alet Tercümeleri, Lisans ve Patent Tercümeleri, Teknik Şartname Tercümeleri, Teknik – Mekanik Cihaz Tercümeleri gibi Felemenkçe Teknik Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Felemenkçe Akademik Tercüme alanında; Akademik Tercümeler, Araştırma Tercümeleri, Bilimsel Tercümeler, Tez Tercümeleri, Sunum Tercümeleri, Diploma Tercümeleri, Kurs Belgeleri, Öğrenci Belgeleri, Sınav Belgeleri, Okul Evrakları, Başvuru Evrakları Tercümeleri gibi Felemenkçe Akademik Çeviri hizmeti vermekteyiz.

Hollandaca Sözlü Tercüme kaynak dilden hedef dile konuşma sırasında tercüme edilen bir sistem olduğundan dikkat, bilgi, pratiklik ve deneyim gerektiren bir iştir.
Tüm Ticari Görüşmeleriniz, İş Anlaşmaları, Ticari Toplantılar, Geziler, Sempozyumlar, İş Toplantıları, Resmi Açılışlar, Lansman Toplantıları, Kokteyl, Yabancı Uyruklu Misafir Ağırlama ve Refakat, İş Yemekleri, Uluslararası Fuar ve Geziler, Basın Toplantıları gibi alanlarda Felemenkçe Noter Yeminli Tercüman tarafından verilen hizmettir. Felemenkçe Sözlü Tercüme Fiyatları, yapılacak olan işe göre belirlenmektedir.

Felemenkçe Tercüme Fiyatları, diğer dillerde olduğu gibi bin karakter birim fiyat üzerinden hesaplanmaktadır. Büyük hacimli çeviri projelerinde toplam fiyat üzerinden de hesaplamalar yapılabilir.

Felemenkçe Tercüme Hizmeti verdiğimiz bazı lokasyonlar aşağıda belirtilmiştir.

·         Felemenkçe Tercüme İstanbul

·         Felemenkçe Tercüme Ankara

·         Felemenkçe Tercüme İzmir

·         Felemenkçe Tercüme Bursa

·         Felemenkçe Tercüme Konya

·         Felemenkçe Tercüme Eskişehir

·         Felemenkçe Tercüme Antalya

·         Felemenkçe Tercüme Bolu

·         Felemenkçe Tercüme Kayseri

·         Felemenkçe Tercüme Gaziantep

·         Felemenkçe Tercüme Adana

·         Felemenkçe Tercüme Mersin

·         Felemenkçe Tercüme Bursa

·         Felemenkçe Tercüme Balıkesir

·         Felemenkçe Tercüme Samsun

·         Felemenkçe Tercüme Sivas

·         Felemenkçe Tercüme Kızılay

·         Felemenkçe Tercüme Yenimahalle

·         Felemenkçe Tercüme Mamak

·         Felemenkçe Tercüme Şişli

·         Felemenkçe Tercüme Kadıköy

·         Felemenkçe Tercüme Bakırköy

Etiketler: 

Bozok Yeminli Tercüme Hizmetleri whatsapp numarası